Informacje20 marca 2008, 00:00,

WIELKANOCNE ZAKUPY w Galerii Auchan Piaseczno

Już w najbliższą niedzielę zasiądziemy do tradycyjnego wielkanocnego śniadania. Planując zakupy na tą wyjątkową okazję warto pamiętać, że w okresie świątecznym godziny otwarcia Galerii Handlowej Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 ulegną zmianie. Do Wielkanocy zostało tylko kilka dni. To już ostatnia chwila na świąteczne zakupy i wybór upominku, który w niedzielny poranek przyniesie najbliższym wielkanocny zajączek. Wszystkich tych, którzy przedświąteczną gorączkę zakupów mają jeszcze przed sobą Galeria Auchan Piaseczno informuje, że w czwartek i piątek (20 i 21 marca 2008 roku) sklepy i punkty usługowe galerii, będą czynne jak zwykle w godzinach od 9:00 do 21:00, natomiast hipermarket Auchan będzie otwarty o godzinę dłużej (od 7:30 do 23:00). W sobotę (22 marca 2008 roku) sklepy i punkty usługowe na terenie galerii handlowej będą czynne w godzinach od 9:00 do 17:00. W Wielkanocną niedzielę oraz świąteczny poniedziałek Centrum Handlowe będzie nieczynne.

Wielkanocne zakupy w Galerii Auchan Piaseczno

W sklepach na terenie Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, nawet najbardziej wymagający klienci znajdą wszystko, co potrzebne by stworzyć prawdziwy wielkanocny nastrój. Wiosenne bukiety i stroiki z kwiaciarni Aga Flowers ożywią i ubarwią świąteczny stół. Wyśmienite wypieki z cukierni Auchan, przypadną do gustu wszystkim domownikom, a zapracowanym gospodyniom pozwolą zaoszczędzić trochę czasu, który mogą przeznaczyć na wizytę w salonie urody Studio S. Sklepy na terenie Galerii pomogą również znaleźć inspirację na wielkanocny upominek dla najbliższych. Zarówno Paniom jak i Panom przyjemność sprawią kosmetyki z drogerii Marionnaud Perfumeries. Po jubilerskie podarunki zapraszają salony Natalia Gold i Jubitom. Doskonałym pomysłem będą także odzieżowe nowości z kolekcji sklepów Carry, Reserved, Orsay, H&M, Bata czy Deichmann. Po prezenty dla najmłodszych zapraszamy natomiast do 5-10-15.

Zwieńczeniem udanych zakupów będą radosne Święta Wielkiej Nocy spędzone w rodzinnej atmosferze. Galeria Handlowa Auchan Piaseczno życzy wszystkim klientom, aby stały się one także momentem odpoczynku od codziennych obowiązków oraz motywacją do dalszej aktywności, realizacji planów i zamierzeń. Informację o wielkanocnych zakupach, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje20 marca 2008, 00:00,

Góra Kalwaria doczeka się turystycznego szlaku spacerowego

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl poinformował, że Góra Kalwaria otrzyma turystyczny szlak spacerowy. Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Piasecznie w partnerstwie z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii przygotował zwycięski projekt na konkurs ofert Urzędu Marszałkowskiego w dziedzinie turystyki. Celem projektu jest oznakowanie zabytków i miejsc historycznych Góry Kalwarii w celu podniesienia walorów turystycznych miasta, trwałe wpisanie Góry Kalwarii na mapę turystyczną Mazowsza, podniesienie świadomości historycznej lokalnej społeczności, poczucia przynależności do kręgu kulturowego Mazowsza.

Projekt przygotował Pan Stanisław Hofman, przewodnik turystyczny nizinny, instruktor krajoznawstwa Polski, po konsultacjach z miejscowym środowiskiem. Tabliczki pojawią się na najciekawszych, wytypowanych obiektach.. Miasto Góra Kalwaria, oznakowane zostanie drogowskazami i tabliczkami kierunkowymi. Szlak spacerowy zgodnie z projektem zostanie oznakowany do dnia 5 czerwca 2008 roku. Wartość projektu to 13 tysięcy złotych, pozyskane środki 10 tysięcy, wkład Ośrodka Kultury 3 tysiące.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA