Informacje22 marca 2008, 00:00,

Wielkanoc 2008 życzenia wielkanocne dla e-mieszkańców

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne święta Wielkiej Nocy Wielkanoc 2008. Okna zapewne pomyte, dom odkurzony, zakupy z wielką przewagą jajek, zapewne są już w lodówce. Na stole stoi już obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie (choć przy mało wiosennej pogodzie za oknem, ciężko znaleźć bazie). Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tą informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy. Poniżej zamieściliśmy życzenia wielkanocne dla e-mieszkańców.

życzenia wielkanocne - karta wielkanocna

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. Niech wielkanocny zająć przyniesie Wam radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie Waszych przyjaciół i rodziny. WESO£YCH ŚWI¡T WIELKIEJ NOCY! Inne życzenia mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, możecie przeczytać na naszym forum: życzenia wielkanocne.

Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
autor/źródło: Marcin Piotrowicz

Informacje25 marca 2008, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Gminy Piaseczno