Informacje29 kwietnia 2008, 00:00,

Wielka Wyprzedaż Garażowa 3-4 Maja Tomice - zaproszenie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, oraz okolic na ósmą Wielką Wyprzedaż Garażową w Tomicach kolo Góry Kalwarii, która odbędzie się w najbliższą sobotę oraz niedziele 3-4 maja 2008 roku, od godziny 10:00 do 17:00. Najbliższa wyprzedaż garażowa będzie miała miejsce w Tomicach (Gmina Góra Kalwaria) przy zbiegu ulic Brzozowej i Sosnowej. Lokalizacja dojazdu, na poniższej mapie:

Wyprzedaż garażowa - Tomice koło Góry Kalwarii, przy zbiegu ulic Sosnowej i Brzozowej

Będzie to kolejna, ósma już wyprzedaż garażowa ceramicznych wyrobów dekoracyjnych, wyrobów ogrodowych oraz doniczek (wewnętrznych oraz zewnętrznych). Wszystkie wyroby wykonano własnoręcznie w siedzibie rodzinnej firmy w Chylicach. Wszystkich wyrobów będzie ponad 1500 sztuk, głownie pierwszego i drugiego gatunku, nie zabraknie również wyrobów 3-ciego gatunku w cenach od 0,50 groszy.

Wielka Wyprzedaż Garażowa 3-4 Maja Tomice

Ósma Wyprzedaż Garażowa, odbędzie się w zadaszonym pomieszczeniu. Przed budynkiem jest mały parking dla samochodów, bezpieczne miejsce do pozostawienia rowerów, toalety. Teren jest ogrodzony (bezpieczny dla dzieci), na którym m.in.: 1000m2 własnego lasku (zapraszamy z psami). W budynku oprócz produktów wystawionych na wyprzedaży garażowej, znajduje się czajnik i herbata (każdy herbatkę robi sobie sam). Dookoła cisza i spokój. Serdecznie zapraszamy na wyprzedaż do Tomic.

Zapraszam również do obejrzenia i zakupu prac wykonanych z gliny oraz pięknych malowanych obrazów Pani S. Dobrzańskiej. Część asortymentu ceramiki można zobaczyć na stronie: sharmlover. Więcej informacji o wyprzedaży: kasiahendren@hotmail.com Zapraszam na ósma Wyprzedaż Garażową!
autor/źródło: Kasia Hendren - organizatorka wyprzedaży garażowych w Tomicach

Napisz komentarz

Informacje29 kwietnia 2008, 00:00,

Majowe Zakupy w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Tegoroczny maj obfituje w długie weekendy. Przygotowując się do wiosennych wyjazdów, warto wiedzieć, w jakie dni wybrać się do Galerii Auchan Piaseczno na niezbędne przed majówką zakupy. W tym roku w maju mamy aż cztery dni ustawowo wolne od pracy, a przez to więcej okazji na dłuższy wypoczynek. Przygotowując się do wiosennego leniuchowania i robiąc niezbędne przed wyjazdem zakupy, warto pamiętać, że 2 i 4 maja godziny otwarcia Galerii Auchan Piaseczno nie ulegają zmianie. Natomiast 1 i 3 maja Galeria Handlowa, jak i hipermarket Auchan Piaseczno - będzie nieczynny. Sklepy i punkty usługowe w galerii handlowej, będą zamknięte również 11 maja (Zielone Świątki) oraz 22 maja (Boże Ciało). Zrób Majowe Zakupy w Galerii Handlowej w Piasecznie.

Majowe Zakupy w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Większość osób stara się wykorzystywać długie i ciepłe weekendy na aktywny wypoczynek lub krótkie wyjazdy za miasto. Wszystko co potrzebne na majowe wycieczki, pikniki i spotkania przy grillu, znajdziecie w sklepach oraz punktach usługowych w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno. Dla tych, którzy lubią długie spacery i wycieczki rowerowe, sklep City Sport przygotował promocję: Szok Cenowy – kilkudziesięciu procentowe przeceny na wygodne obuwie sportowe. Amatorzy górskich wycieczek, przed wyjazdem powinni odwiedzić sklep Campus, gdzie kupią buty trekingowe oraz kurtki na każda pogodę po wyjątkowo niskich cenach. Po modne i zwiewne kreacje na majowe spotkania przy grillu zaprasza butik Camaieu. Do 4 maja trwa tam promocja pod hasłem: 10 dni Camaieu - To dni inne niż wszystkie. To doskonała okazja by kupić odzież z kolekcji wiosennej w cenach niższych o 20%, 30%, a nawet 50%.

Po owocnych zakupach w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się majowym słońcem i odpoczywać. Informację o majowych zakupach, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations. życzymy wszystkim mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego - udanego weekendu majowego.
autor/źródło: Redaktorzy Prywatnego Serwisu E-Mieszkańców Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie