Informacje12 maja 2008, 00:00,

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ ZAPROSZENIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Radni, Sołtys i Rada Sołecka Nowej Iwicznej, Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają 17 maja 2008 roku do Nowej Iwicznej na festyn pod tytułem WIELKA MAJÓWKA. Impreza odbędzie się od godziny 14:30 do 22:00. Wielka Majówka, będzie miała miejsce, przy Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. Honorowy patronat nad imprezą: Wielka Majówka w Nowej Iwicznej, objęła Wójt Gminy Lesznowola. Podczas Majówki w Nowej Iwicznej, odbędzie się konkurs wiedzy o Gminie Lesznowola. Nagrodę dla zwycięzcy w konkursie, funduje Wójt Gminy Lesznowola: Maria Jolanta Batycka Wąsik.

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

Organizatorzy Wielkiej Majówki w Nowej Iwicznej, zaplanowali moc atrakcji, m.in.: pokazy Taneczne Klubu Sportowego Grawitacja, występy dzieci z przedszkola Nutka, występ zespołu Nowa Iwiczna Band, występ chóru szkolnego p. Grażyny Machnickiej, występ laureatów English Song Festival, występy szkolnych kabaretów, pokazy judo z trenerem A. Brzezińskim, wystąpi również Teatrzyk Dobra Wola. Firma Free & Fun Motors (3fun.pl), zorganizuje wystawę quadów i motocykli. Podczas Wielkiej Majówki odbędzie się również wspaniała loteria fantowa, gdzie będą super fanty.

Z okazji Wielkiej Majówki w Nowej Iwicznej, zaplanowane zostały również liczne konkursy z nagrodami, mini zawody piłkarskie, przeciąganie liny Nowa Iwiczna kontra reszta gminy Lesznowola, bieg w workach, gra w siatkówkę, oraz turniej tenisa. Dzieci również będą miały w czym wybierać, ponieważ będzie: malowanie buziek dla dzieci, szczudlarze rozdający cukierki, pokazy iluzjonisty oraz clowna, bańki mydlane, zwierzątka z balonów, odbędzie się znakowanie rowerów, do dyspozycji dzieci będzie dmuchany zamek. Dla najmłodszych nie zabraknie również ich ulubionej waty cukrowej. Dla smakoszy przygotowane będą domowe ciasta, natomiast dla głodomorków pyszne dania z grila przygotuje Ceregiela. Na zakończenie imprezy odbędzie się taniec z ogniem (bawsieznami.pl). Musisz być na Wielkiej Majówce w Nowej Iwicznej.

Organizatorzy Wielkiej Majówki w Nowej Iwicznej, zapraszają na bezpłatne badania dla mieszkańców, które rozpoczną się od godziny 10:00. Zakres bezpłatnych badań obejmuje: mammografia dla wszystkich chętnych (mammografię wykonuje się po 40 roku życia), cytologia dla wszystkich chętnych, densytometria rentgenowska dla wszystkich chętnych, zwyczajowo raczej po ok. 45 roku życia, pakiet kardiologiczny: BMI, cukier we krwi, ciśnienie tętnicze - wszyscy chętni, badania słuchu dla wszystkich chętnych, ale szczególnie osób po 50 roku życia i pracujących w hałasie, spirometria badanie wydolności płuc - dla wszystkich chętnych, ale szczególnie palaczy, pracujących w szkodliwych warunkach, astmatyków, alergików. Osoby z nieprawidłowymi wynikami badań zostaną zaproszone do Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza w Piasecznie na bezpłatną konsultację lekarską, dalszą diagnostykę, oraz dobranie aparatu słuchowego.

Komunikat: w związku z organizacją imprezy plenerowej Wielka Majówka w Nowej Iwicznej (w godzinach od 10:00 do 23:00), zostanie zamknięta ulica Szkolna w Nowej Iwicznej, na odcinku od ulicy Krasickiego do ulicy Zimowej. Objazdy ulicami Różana i Przebiśniegów do Szkolnej lub ulicami Mleczarską i Graniczna do Szkolnej. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Organizatorzy Wielkiej Majówki. Zapraszamy na Wielką Majówkę do Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Justyna Gawęda - Radna Gminy Lesznowola - www.nowaiwiczna.com.pl
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2008, 00:00,

Anna Onichimowska w Bibliotece Publicznej Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza serdecznie na spotkanie z pisarką ANN¡ ONICHIMOWSK¡, które odbędzie się w piątek 9 maja 2008 roku. Na godzinę 9:00 zapraszamy do Filii Piaseczno - Osiedle ul. Szkolna 9, natomiast o godzinie 11:00 do Oddziału dziecięcego Biblioteki ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W trakcie spotkań z Anną Onichimowską, Biblioteka organizuje kiermasze książek. Informację o spotkaniu, otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Anna Onichimowska

Anna Onichimowska jest autorką ponad dwudziestu książek dla dzieci i młodzieży, wielu sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych, laureatką licznych prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych. Anna Onichimowska jest prezesem Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People), autorką wielu publikacji książkowych, głównie dla dzieci. Więcej informacji na temat Anny Onichimowskiej, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.annaonichimowska.glt.pl Zapraszamy na piątkowe spotkanie z pisarką Anną Onichimowską w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie