Informacje27 maja 2017, 12:00,

Wielka Majówka w Nowej Iwicznej w 2017

27 maja 2017 roku w godz. 14.00-22.00 odbędzie się Festyn pn. "Wielka Majówka w Nowej Iwicznej" pod patronatem Wójta i Rady Gminy Lesznowola. Organizatorami imprezy są Sołectwo Nowa Iwiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce imprezy to teren ZSP w Nowej Iwicznej.

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Informacje27 maja 2017, 14:00,

Koncert z okazji Dnia Matki w Tarczynie

27 maja 2017 roku o godzinie 16.00 odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki w Tarczynie. Na koncert złożą się jedne z najpiękniejszych i najbardziej znanych piosenek hiszpańskich i południowo-amerykańskich. Usłyszymy m. in.: Cancion de la paloma, Sevillanas del siglo, Por una cabeza - tango, Yo soy Maria, Dziewczęta z Kadyksu (L. Delibes), Pierścionek - piosenka Hanki Ordonówny na melodię z hiszpańskiej zarzueli, Granada, Besame Mucho, Cielito lindo, Caminito - tango, Tomo y obligo - Tango, Nostalgias - tango, Si senior, Caballero, Dulcinea, La Bamba, Dziewczęta z Barcelony. Wystąpią: Dorota Szczepańska  - sopran, Piotr Rafałko – tenor, Mirosław Feldgebel fortepian.

KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI W TARCZYNIE 2017

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Sala widowiskowo-koncertowa im. Mieczysława Fogga. Wstęp wolny - ilość miejsc ograniczona.