Informacje14 czerwca 2015, 14:00,

Wielka Majówka Czerwcówka w Nowej Iwicznej 2015

14 czerwca 2015 roku, Sołtys, Rada Sołecka, Radni Klubu Nowa Iwiczna, ZSP w Nowej Iwicznej oraz GOK Lesznowola zapraszają na imprezę integracyjną w Nowej Iwicznej pn. WIELKA MAJÓWKA (tradycyjnie w czerwcu). Jak co roku dzięki naszym sponsorom będzie moc darmowych atrakcji, a wśród nich między innymi:

Prolog festynu: Nordic Walking z Gabrielą Helak

Atrakcje: N Joy Dmuchany ŚwiaT Zabaw dla dzieci, łódeczki, bungee Bajkowisko Michał Malinowski Piana strażacka OSP Nowa Wola Animki-Piaseczno wielkie bańki mydlane, pokaz Mini Disco Lot balonem

Pokazy: GreenUP Fitness Club pokaz ZUMBA Fitness Klub Sportowy Grawitacja Stowarzyszenie Kickboxing Wiśniewski Robert Moskwa Karate Combat Patrycja Cieślak Fit and Pole Przedszkole NUTKA występy dzieci

Wielka Majówka Czerwcówka w Nowej Iwicznej 2015

Warsztaty: Rob Roy Art warsztaty graffiti Koło Gospodyń ze Starej Wsi warsztaty z papieroplastyki GOK Lesznowola warsztaty robienia biżuterii Marek Pikulski OSP Nowa Wola Pierwsza pomoc przedmedyczna

Na scenie: Big Band "Dla frajdy" Parkway Country Rock Band NWiC Staszek / Francuz X DJ Mazur NUTKA i Pracownicy

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://www.forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=1460&start=15
Informacje10 czerwca 2015, 19:37,

Przystanek Zalesie nr 68 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-68.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1517&start=30