Informacje4 kwietnia 2017, 16:00,

Wieczorek muzyczny YouthCulture w Piasecznie

4 kwietnia 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na YouthCulture2, czyli wieczorek muzyczny z Młodzieżową Radą Gminy Piaseczno. Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury, ul. Kościuszki 49. Młodzi zdolni artyści, świetna zabawa i dobra muzyka gwarantowane! Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno, współorganizatorem Centrum Kultury w Piasecznie.

WIECZOREK MUZYCZNY YOUTHCULTURE W PIASECZNIE

Informacje31 marca 2017, 09:00,

Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA Piaseczno 2017

31 marca oraz 1 kwietnia 2017 roku odbędzie się Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA Piaseczno. 31.03.2017 odbędzie się EFFKA dziecięca, natomiast 1.04.2017 odbędzie się EFFKA młodzieżowa. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH EFFKA PIASECZNO 2017

Celem festiwalu EFFKA Piaseczno jest konfrontacja dorobku zespołów teatralnych z województwa mazowieckiego oraz inspirowanie młodych ludzi do pracy nad małą formą sceniczną. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pokazać swoje spektakle, chcą oglądać przedstawienia innych, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie, uczyć się, zobaczyć jak wiele różnorodności kryje się pod nazwą Teatr. Bo Teatr to „ból duszy”, ale i leczenie śmiechem, to zabawa formą, i poszukiwania plastyczne, taniec, śpiew, rytuał i kto wie, co jeszcze?