Informacje4 lutego 2018, 16:00,

Wieczór z muzyką wenezuelskiej artystki Beatriz Blanco w Kolonii Artystycznej Zalesie Dolne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 lutego 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na wieczór z muzyką wenezuelskiej artystki Beatriz Blanco. Wydarzenie odbędzie się w Kolonii Artystycznej, przy ul. Dębowej 3 w Piasecznie - Zalesiu Dolnym. Promocji płyty "I Tan lejos – tak daleko", towarzyszyć będzie wystawa grafiki Aidy Cortez. Wstęp wolny.

WIECZÓR Z MUZYKĄ WENEZUELSKIEJ ARTYSTKI BEATRIZ BLANCO W KOLONII ARTYSTYCZNEJ ZALESIE DOLNE

Beatriz Blanco, śpiewaczka i tancerka, śpiewa mezzosopranem o niezwykłym, głębokim brzmieniu. Ten głos powinien nazywać się „blanco”. Jako mezzosopranistka stworzyła najwspanialszą kreację Carmen, jaką kiedykolwiek widzieliśmy na Polskich scenach operowych. Beatriz urodziła się w Wenezueli, przeżywającej właśnie najgorsze skutki swojej politycznej „dobrej zmiany” i z państwa, które z racji na swoje bogactwa naturalne, mogłoby być najbogatszym państwem świata, w wyniku głupoty rządzących, stało się krajem biedy, cierpienia i ucisku. Beatriz śpiewa o tym w swoich kompozycjach. Słowa piosenek tłumaczy na Polski, dzięki czemu podczas koncertu można dowiedzieć się o aktualnej sytuacji w Wenezueli.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 lutego 2018, 17:00,

Un Amore Per Se charytatywny koncert w wykonaniu Iwa Orłowskiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 lutego 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na charytatywny koncert pn.: Un Amore Per Se, w wykonaniu Iwa Orłowskiego zorganizowany na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich przez Fundację ŚWIATŁO ŻYCIA. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Cena: 45 zł. Rezerwacja biletów pod numerem tel. 536 597 113 lub 882 071 441

UN AMORE PER SE CHARYTATYWNY KONCERT W WYKONANIU IWA ORŁOWSKIEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie