Informacje8 maja 2016, 18:00,

Wieczór Uwielbienia w Józefosławiu

8 maja 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia w Józefosławiu. Miejsce: Parafia Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu (Ogrodowa 3). Spotkanie poprowadzi dominikanin o. Janusz Chwast OP. Zapraszamy wszystkich!

WIECZÓR UWIELBIENIA W JÓZEFOSŁAWIU

Informacje9 maja 2016, 08:00,

Głosowanie na filmy do Kina Plenerowego Piaseczno 2016

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno uruchomiła głosowanie, podczas którego każdy może wybrać filmy, które chciałby obejrzeć podczas Kina Plenerowego w Piasecznie. Wspólnie wybranych zostanie 9 filmów, które będą emitowane w wakacje. Głosowanie jest na stronie internetowej: www.mrg.piaseczno.eu/ankieta-filmy-na-kinie-plenerowym-16/

GŁOSOWANIE NA FILMY DO KINA PLENEROWEGO PIASECZNO 2016

9 filmów, które otrzymają najwięcej głosów zostanie wyemitowane! Udostępniajcie informację dalej. Biuro Promocji Gminy Piaseczno poinformowało, że w tym roku będzie większy ekran, lepsze nagłośnienie i prawdopodobnie dodatkowe 100 leżaków! Także kino plenerowe w Piasecznie zapowiada się naprawdę ciekawie! Zachęcamy do głosowania.