Informacje18 listopada 2018, 16:00,

Wieczór poezji erotycznej w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 listopada 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Wieczór poezji erotycznej. Te niezwykle romantyczne, ociekające zmysłowością i dwuznacznością wiersze czytać będą aktorzy: Anna Maria Chrostowska i Jerzy Głybin. O oprawę muzyczną wieczoru zadba „Przedostatni taki duet” w składzie: Rafał Dubnicki – trąbka – i Michał Wojnarski – perkusja. Nie zabraknie również rozkoszy dla podniebienia, czyli słodko-pikantnego poczęstunku. Miejsce: Kolonia ArtystycznA w Zalesiu Dolnym przy ulicy Dębowej 3. Zapraszamy.

Wieczór poezji erotycznej w Piasecznie

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2018, 07:00,

WSTRZYMANE zmiany tras linii L24 i L25


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

UMiG Piaseczno pisze:Ze względu na potrzebę dodatkowych rozwiązań w obsłudze komunikacyjnej miejscowości Jastrzębie i Siedliska planowane dotychczas zmiany na liniach uzupełniających L24 i L25 zostały wstrzymane. Analiza ujawnionych potrzeb pozwoli opracować nowe, optymalne trasy i kierunki przejazdu linii komunikacji publicznej w tych obszarach. O wynikach tych prac poinformujemy niezależnym komunikatem.

17 listopada 2018 roku zmianie ulegają trasy linii L24 i L25. Zmienione trasy ukazują mapki prezentowane poniżej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zmiany tras linii L24 i L25


Powodem od dawna oczekiwanych zmian jest wprowadzenie dwukierunkowego przejazdu tych linii przez Jastrzębie, Żabieniec i Siedliska. ZTM przygotował nowe rozkłady jazdy. Gmina poprosiła o niewielkie korekty dla linii L25 zbliżające rozkład do potrzeb przewozowych, głównie godzin dojazdu do Piaseczna w szczycie porannym. Ostateczne ich wersje pojawią się wkrótce na stronie ztm.waw.pl. Wprowadzenie dwukierunkowego przejazdu autobusów komunikacji zbiorowej zasadniczo poprawi obsługę komunikacyjną mieszkańców tych miejscowości.

Zmiany tras linii L24 i L25

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie