Informacje18 listopada 2018, 16:00,

Wieczór poezji erotycznej w Zalesiu Dolnym

18 listopada 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Wieczór poezji erotycznej. Te niezwykle romantyczne, ociekające zmysłowością i dwuznacznością wiersze czytać będą aktorzy: Anna Maria Chrostowska i Jerzy Głybin. O oprawę muzyczną wieczoru zadba „Przedostatni taki duet” w składzie: Rafał Dubnicki – trąbka – i Michał Wojnarski – perkusja. Nie zabraknie również rozkoszy dla podniebienia, czyli słodko-pikantnego poczęstunku. Miejsce: Kolonia ArtystycznA w Zalesiu Dolnym przy ulicy Dębowej 3. Zapraszamy.

Wieczór poezji erotycznej w Piasecznie

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacje17 listopada 2018, 15:30,

XVII Koncert Chórów Kościelnych w Zalesiu Dolnym

17 listopada 2018 roku o godz. 16.30 Chór Liturgiczny Parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza na XVII Spotkanie Chóralne w Zalesiu Dolnym. Miejsce: Kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych ul. Modrzewiowa 2 w Piasecznie (Zalesie Dolne).

XVII Koncert Chórów Kościelnych w Zalesiu Dolnym

Jak co roku w listopadzie z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, odbędzie się XVII Spotkanie Chóralne. Celem jest spotkanie oraz wymiana doświadczeń chórzystów i dyrygentów, a przede wszystkim wspólny śpiew. Organizatorzy zapraszają nie tylko zespoły wykonujące muzykę wielogłosową w kościołach, ale również wszystkich miłośników muzyki, abyśmy w tym dniu mogli razem cieszyć się pięknem jakie daje muzyka. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się uroczysta Msza Św. z udziałem zaproszonych chórów. Zapraszamy.