Informacje8 stycznia 2016, 18:00,

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

Początek nowego roku to w handlu czas największych wyprzedaży. Odbędą się one również w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Już 8 stycznia podczas wyjątkowego "Wieczoru okazji" będzie można skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów.

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

"Wieczór okazji" to kilka godzin zakupowego szaleństwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kreacji na karnawałową imprezę, ciepłych ubrań na zbliżające się ferie zimowe czy po prostu planujesz uzupełnić garderobę - tego wieczoru na pewno znajdziesz coś dla siebie! W piątek 8 stycznia butiki w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przygotowały dla klientów liczne rabaty i atrakcyjne promocje. Tylko tego dnia kreacje z jesienno-zimowych kolekcji będzie można kupić w niespotykanie niskich cenach.

Promocyjne ceny to tylko jedna z atrakcji, jaka czeka tego wieczoru na klientów. W karnawałowej zabawie każdy ma również szansę zdobyć bony na dalsze zakupy w sklepach galerii handlowej. Aby zawalczyć o bony o wartości 25 zł, 50 zł lub 100 zł, wystarczy między godziną 18.00 a 21.00 zrobić zakupy za – odpowiednio - minimum 100 zł, 200 zł bądź 300 zł i okazać paragony w Punkcie Obsługi Konkursu. Liczba bonów jest ograniczona, a więc zabawa kieruje się zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”.

"Wieczór okazji" odbędzie się w piątek 8 stycznia między godziną 18.00 a 21.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Informacje9 stycznia 2016, 08:00,

ZWIERZOLUBY POMOCY zbiórka darów dla Przytuliska w Piasecznie

Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt. A ostatnie mrozy przyczyniają się do bólu i cierpienia zwierzaków przebywających na dworze. Choć raz przypomnijcie sobie jak zmarzły Wam nogi lub ręce i szybko biegliście do domu się rozgrzać. Zwierzaki mogą się tylko skulić i zakryć łapki pod siebie - tylko tyle.

ZWIERZOLUBY POMOCY zbiórka darów dla Przytuliska w Piasecznie

Organizuję zbiórkę darów dla Przytuliska w Piasecznie:
1. Na obecną chwilę najbardziej potrzebne są BUDY, ciepłe koce, kołdry, śpiwory, ręczniki.
2. Najlepsza ściółką do budy jest słoma. Może akurat ktoś ma znajomego rolnika i może poprosić o kilka worków słomy? albo może ktoś ma dojście do takich punktów sprzedaży.
3. W drugiej kolejności: karmy dla psów i kotów w puszkach lub suche.
4. Środki czystości: płyny do naczyń, szampony.

Zwracam się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do tej akcji. Zajrzyjcie na swoje strychy lub piwnice, zróbcie sobie wolne miejsce oddając niepotrzebne rzeczy tym bezradnym i potrzebującym. Zbiórka potrzebna jest jak najszybciej. Pierwszą paczkę chciałabym przekazać po najbliższym weekendzie 9-10 stycznia. Dacie radę?

Jestem zmotoryzowana, więc jeśli nie możecie podjechać do mnie do Nowej Iwicznej (dokładny adres przekażę telefonicznie) to dajcie znać - podjadę do Was.

Bożena Dąbrowska 695 55 19 55 bozena.dabrowska@hotmail.com

Bożena Dąbrowska, 16 lipca 2019
Kochani dzięki Wam zbiórka darów dla zwierzaków zakończyła się ogromnym szczęściem psów oraz ich opiekunów z Fundacja na rzecz zwierząt 'Przytul Psa' oraz Pani Ewy prowadzącej przytulisko dla psów w Piasecznie. Bardzo wszystkim dziękuję za ten zryw.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=4423