Informacje4 grudnia 2015, 18:00,

Wieczór mikołajkowo-gwiazdkowy Stowarzyszenia Dobra Wola

Stowarzyszenie Dobra Wola zaprasza na wieczór mikołajkowo-gwiazdkowy, który odbędzie się 4 grudnia 2015 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Chyliczkowskiej 14 o godz. 18.00. Szczegóły na poniższym plakacie:

WIECZÓR MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY STOWARZYSZENIA DOBRA WOLA

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=14&t=177&start=15
Informacje6 grudnia 2015, 12:00,

Odwiedź fabrykę Świętego Mikołaja

Oryginalne ozdoby choinkowe, własnoręcznie dekorowane pierniki czy świąteczne czapki Mikołaja – te i wiele innych rzeczy stworzą najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę w fabryce Mikołaja maluchy będą mogły puścić wodze fantazji i wspólnie ze Śnieżynkami wyczarować świąteczne dekoracje. Wstęp wolny!

ODWIEDŹ FABRYKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Święta coraz bliżej, więc Mikołaj ma na głowie sporo obowiązków. Chętnie skorzysta z pomocy maluchów, które w niedzielę 6 grudnia odwiedzą jego fabrykę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Przy specjalnych stanowiskach najmłodsi będą mogli wspólnie z brodaczem oraz Śnieżynkami stworzyć oryginalne zabawki świąteczne. Z papieru i styropianu powstaną między innymi delikatne aniołki. W pracowni bombek będzie zaś można wyczarować kolorowe ozdoby choinkowe, które maluchy własnoręcznie udekorują. Spotkanie ze Świętym Mikołajem będzie również okazją do wykonania piernikowych dekoracji oraz mikołajkowych czapek.

ODWIEDŹ FABRYKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Kreatywne zajęcia w fabryce Świętego Mikołaja odbędą się w niedzielę 6 grudnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135