Informacje2 grudnia 2016, 18:00,

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli 2016

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Stowarzyszenie Dobra Wola OPP zapraszają na wieczór mikołajkowo - gwiazdkowy Dobrej Woli, który odbędzie się 2 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie. Szczegóły na plakacie:

WIECZÓR MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY DOBREJ WOLI 2016

Do 29 listopada organizator zbiera informacje o ilości osób niepełnosprawnych chcących wziąć udział w wydarzeniu: tel. 602 74 88 16, jzal@poczta.onet.pl

Informacje19 listopada 2016, 12:35,

Apelujemy o pomoc materialną dla wielodzietnej rodziny z Jastrzębca której spłonął dom

Potrzebna jest pomoc dla rodziny z Jastrzębca. Spalił im się dom i cały dobytek. Aby pomóc gmina Lesznowola uruchomiła specjalny rachunek bankowy na który można wpłacać środki finansowe na zakup potrzebnych rzeczy. Pomóżmy! Znam rodzinę to wspaniali ludzie.

APELUJEMY O POMOC MATERIALNĄ DLA WIELODZIETNEJ RODZINY Z JASTRZĘBCA KTÓREJ SPŁONĄŁ DOM

Kamil Myszyński