Informacje25 września 2012, 00:00,

Wieczór Komedii Improwizowanej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na Wieczór Komedii Improwizowanej w wykonaniu teatru Improv AB OVO. Spektakl odbędzie się 29 września 2012 roku o godz. 19.00 w Hotelu Konstancja przy ul. ¬ródlanej 6/8, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie wszystkich konstancińskich i okolicznych fanów impro na sobotni wieczór improwizacji. Niech jesień zacznie się radośnie salwami szczerego śmiechu.

AB OVO WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

Improv to szlachetne podglądanie procesu tworzenia, w którym publiczność decyduje o przebiegu spektaklu, to rodzaj przedstawienia, podczas którego widz staje się po części twórcą: decyduje o jego przebiegu, zadanie aktorów to: przedstawić tu i teraz to, co widz proponuje. Aktorzy w ułamku chwili wymyślają riposty i kierują scenką ku zaskakującemu rozwiązaniu. W ten sposób przed oczami widza, przewija się cały repertuar tworzony ad hoc komicznych scen. Każde spotkanie jest niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe. Grupę TEATRALN¡ AB OVO tworzą: Dorota Grojainow, Agnieszka Bajer, Katarzyna Michalska, Olga Miłaszewska, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Robert Kibalski, Wojtek Medyński, Piotr Wesołowski, Piotr Wyżykowski. Więcej informacji na ich temat, możecie znaleźć na ich stronie internetowej: www.teatrabovo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje25 września 2012, 00:00,

Zapraszamy na akcję Posprzątajmy Razem Naszą Okolicę - sprzątanie lasu oraz okolic Kamionki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja Echo Choice, Sołtys Kamionki Zdzisław Gierula wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na akcję: POSPRZ¡TAJMY RAZEM NASZ¡ OKOLICę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 29 września 2012 roku w godzinach 10.00-14.00 Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców Kamionki oraz przyległych miejscowości. Jej celem jest edukacja mieszkańców, jak również ich integracja wokół istotnej sprawy, jaką jest problem dzikich wysypisk w lasach. Zapraszamy na sprzątanie lasu oraz okolic w Kamionce. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w akcji rodziny oraz młodzież.

POSPRZ¡TAJMY RAZEM NASZ¡ OKOLICę - SPRZ¡TANIE LASU ORAZ OKOLIC W KAMIONCE

Posprzątajmy razem naszą okolicę plan:

10.00 – 14.00 – Sprzątanie Kamionki
14.00 - Otwarcie pikniku i powitanie gości na parkingu przy Zespole Szkół w Piasecznie 05-502 Piaseczno ul. Główna 50
15.00 – Spektakl teatralny dla dzieci i młodzieży. Występuje Teatr Gagatki Beatki, Ojcowie i Matki 16.00 – Pokaz sprawności OSP Piaseczno
17.00 – Występ zespołu muzycznego

Ponadto w programie konkurs na najlepsze ciasto oraz najlepszą nalewkę. Malowanie twarzy dzieciom. Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego, konkursy zręcznościowe, ognisko, pieczenie kiełbasek i inne atrakcje. W ramach Akcji sprzątania Kamionki, sobotnia akcja zostanie rozszerzona o zbiórkę ZSEE (Zużyty Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny) RTV i AGD, która odbędzie się w terminie 29 września 2012 roku, od godziny 10:00 do 18:00 na terenie Zespołu Szkół w Piasecznie przy ul. Głównej 50.
autor/źródło: Paweł Chrzanowski - Fundacja Eco Choice

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie