Informacje9 stycznia 2015, 18:00,

Wieczór karnawałowych okazji w Centrum Handlowym Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jak co roku, tuż po świętach rozpoczyna się czas wielkich wyprzedaży. Karnawałowe obniżki cen czekają również na gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Już w najbliższy piątek w galerii handlowej Auchan odbędzie się Wieczór okazji, podczas którego będzie można skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję rabatów i obniżek cen.

Wieczór karnawałowych okazji w Centrum Handlowym Auchan

„Wieczór okazji” przygotowano z myślą o wszystkich, którzy chcieliby uzupełnić swoją zimową garderobę lub zakupić kreację na karnawałową zabawę. W najbliższy piątkowy wieczór butiki Centrum Handlowego Auchan Piaseczno przygotowały dla gości galerii liczne rabaty i atrakcyjne promocje. W wybranych sklepach galerii po niespotykanie niskich cenach, będzie można zakupić kreacje z jesienno-zimowej kolekcji.

Promocyjne ceny, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego wieczoru na klientów galerii handlowej Auchan. Ci, którzy najszybciej „upolują” okazję, będą mieli dodatkowo szansę na zdobycie prezentów, przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Wystarczy, że w godzinach 18.00 – 21.00 zrobią zakupy w butikach galerii handlowej. Za zebranie paragonów potwierdzających zakupy za minimum 100 złotych, będzie można otrzymać parasol, a za zakupy za minimum 200 złotych ręcznik kąpielowy. Ci, którzy zrobią zakupy za minimum 300 złotych będą mieli szansę otrzymać termos, przydatny podczas zimowych podróży.

Ducha karnawałowej rywalizacji obudzi fakt, że podczas zabawy obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. O zdobyciu prezentów decyduje zatem kolejność zgłoszeń, a ich liczba jest ograniczona. Pierwszy w nowym roku „Wieczór okazji” odbędzie się w piątek 9 stycznia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie w godzinach 18.00 – 21.00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=105
Informacje11 stycznia 2015, 11:00,

Konkurs kolęd i pastorałek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10-11 stycznia 2015 roku w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się jubileuszowy 10. Konkurs kolęd i pastorałek. W Mirkowskim kościele już po raz dziesiąty będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę (10 stycznia) o godz. 9.30. Występ laureatów i wręczenie nagród odbędzie się dzień później (11 stycznia) po mszy św. o godz. 12.00. W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe oraz osoby indywidualne, w tym rodziny. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, agencja DEM'a Promotion Polska, Konstanciński Dom Kultury i ks. dziekan Bogdan Przegaliński, proboszcz parafii św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie. Zapraszamy!

Konkurs kolęd i pastorałek

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7817

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie