Informacje25 maja 2014, 21:31,

Wieczór dla Mojej Mamy w Mysiadle, Nowej Iwicznej i Wólce Kosowskiej

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wraz z najmłodszymi uczestnikami zajęć serdecznie zaprasza wszystkie Mamy na Wieczór dla Mojej Mamy, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 26 maja 2014 roku o godz. 18.00. Ten wyjątkowy wieczór umilą Mamom występy dzieci w świetlicach GOK Lesznowola w Mysiadle, Nowej Iwicznej i Wólce Kosowskiej. Wstęp wolny. W programie m.in.: gorące życzenia, występy, własnoręcznie wykonane piękne upominki, rozmowy przy wspólnym stole pełnym słodkości i uśmiechu. Serdecznie zapraszamy!

WIECZÓR DLA MOJEJ MAMY W MYSIADLE, NOWEJ IWICZNEJ I WÓLCE KOSOWSKIEJ

Informacje26 maja 2014, 20:39,

LEGIA MTB MARATON W MAGDALENCE

Klub Kolarski Legia 1928 zaprasza na VI edycję zawodów Legia MTB Maraton, w ramach których przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Lesznowola w kolarstwie MTB. Zawody odbędą się 31 maja 2014 roku. Biuro zawodów, start i meta przy ul. Brzozowej na tzw. Górkach Piaskowych w Magdalence. Trasa zawodów przebiegać będzie po rundzie ok. 13 km. UWAGA: startujący w mistrzostwach mieszkańcy gminy mają 50% zniżki w opłacie startowej. Zapisy w biurze wyścigu w dniu zawodów. Druk zgłoszenia można pobrać ze strony www.legia-mtbmaraton.pl lub wypełnić w biurze zawodów. Regulamin, szczegółowe informacje, mapka trasy również dostępnie na stronie internetowej organizatorów.

LEGIA MTB MARATON W MAGDALENCE

PROGRAM LEGIA MTB MARATON:
9.00 - 11.30 akredytacja zawodników, wydawanie numerów startowych
12.00 start dys. GIGA - 5 rund x 13 km, łącznie 65 km
12.01 start dys. MEGA - 3 rundy x 13 km, łącznie 39 km
12.02 start dyst. MINI - 1 runda, 13 km
15.00 dekoracja zwycięzców odbędzie się przy Urzędzie Gminy ul. Gminnej Rady Narodowej

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?