Informacje23 czerwca 2016, 18:00,

Wieczór autorski Anny Jagodzińskiej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na wieczór autorski Anny Jagodzińskiej, uczennicy jednej z piaseczyńskich szkół. Młoda autorka będzie prezentowała swoją pierwszą książkę pt. "Tajemnica Zaginionego Miasta: Mroczny Dom". Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49.

WIECZÓR AUTORSKI ANNY JAGODZIŃSKIEJ

Informacje23 czerwca 2016, 17:00,

Święto Wymiany Książek oraz koncert Pawła Górskiego w Piasecznie

23 czerwca 2016 roku w ogródku przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12 odbędzie się Święto Wymiany Książek, czyli kolejna edycja bookcrosingu, który po raz pierwszy odbył się rok temu w czerwcu.

ŚWIĘTO WYMIANY KSIĄŻEK

Impreza polega na wymienianiu książek przez czytelników. Każdy czytelnik może przynieść swoje książki, które zalegają mu na regale i wymienić na takie, które chciałby przeczytać. Całe wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 17:00-20:00.

KONCERT PAWŁA GÓRSKIEGO W PIASECZNIE

Podczas wymiany książek odbędzie się również w ogródku koncert znanego piaseczyńskiego piosenkarza, Pawła Górskiego. który na co dzień jest pracownikiem Centrum Kultury w Piasecznie, po pracy zaś twórcą i wykonawcą piosenek, swoich i z krainy łagodności. Interpretuje: Osiecką, Grechutę, Stare Dobre Małżeństwo, Pod Buda, Młynarskiego i Garczarka. Jest także współtwórcą zespołu “Parasol Poetica" i popularnych “Świeczowisk”. Koncert pana Pawła rozpocznie się o 18:30.