Informacje8 kwietnia 2011, 00:00,

Wieczór artystyczny w Starej Iwicznej z okazji pierwszej rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają, na wieczór artystyczny z okazji pierwszej rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2011 roku o godz. 18.00, uroczystą Mszą Świętą w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

WIECZÓR ARTYSTYCZNY W STAREJ IWICZNEJ Z OKAZJI PIERWSZEJ ROCZNICY KATASTROFY LOTNICZEJ W SMOLEńSKU

Po wieczornej Mszy Świętej, odbedzie się Wieczór Artystyczny "W hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Wspomnienie o Ks. Kwaśniku". Podczas wieczoru odbędzie się uroczysty koncert kwartetu smyczkowego, wyświetlony zostanie film o Ks. Kwaśniku oraz obejrzymy wystawę fotograficzną. Zapraszamy wszystkich mieszkańców.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje10 kwietnia 2011, 00:00,

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej 2011 w GOK Mysiadło

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza na Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej, który odbędzie się 13 kwietnia 2011 roku w godz. 10.00–16.00 w filii GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 lok. 106. Konkurs jest organizowany dla dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych klas 0–III i IV–VI oraz kół wokalnych działających na terenie gminy Lesznowola.

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola