Informacje15 stycznia 2013, 00:00,

Widowisko wiejskie HERODY w Uwielinach

Sołtys, Rada Sołecka, OSP Uwieliny, Stowarzyszenie Nasze Uwieliny zapraszają mieszkańców na widowisko wiejskie HERODY, które będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę 19 stycznia 2013 roku o godz. 17.00 w remizie OSP w Uwielinach. Po spektaklu zaplanowane jest wspólne kolędowanie. Zapraszamy na widowisko Herody.

WIDOWISKO WIEJSKIE HERODY W UWIELINACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje14 stycznia 2013, 00:00,

Klubik Miłośników Gier Planszowych Józefosław

Zapraszamy mieszkańców na spotkania Klubiku Miłośników Gier Planszowych w Józefosławiu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 stycznia 2013 roku o godzinie 18.00 w salce parafialnej kościoła im. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Organizatorzy planują prowadzić spotkania cotygodniowe w czwartki od 18.00 do 20.00. W razie pytań, organizatorzy proszą o telefon - 663 094 865. Zapraszamy do Józefosławia.

KLUB MI£OŚNIKÓW GIER PLANSZOWYCH W JÓZEFOS£AWIU
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno