Informacje23 czerwca 2018, 13:00,

Wianki w Mysiadle nad stawem 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 czerwca 2018 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Wianki w Mysiadle nad stawem - rodzinna impreza plenerowa. Zapraszają: Radni, Sołtys i Rada Sołecka Mysiadła, GOK Lesznowola z Klubem Kobiet Panie Przodem (inicjatorkami pomysłu), OSP Zamienie i Klub Wędkarski Mysiadło.

A+AA- WIANKI W MYSIADLE NAD STAWEM 2018

Podczas wydarzenia wystąpią: Tomasz Winiarski (prowadzenie i występ wokalny), dzieci i młodzież ze Studio Piosenki pod kier. prowadzącego oraz Big Band Dla Frajdy pod kier. Tomasza Kłujszo z GOK Lesznowola.

Będziemy podziwiać także występ Iluzjonistyczny Arex Show oraz po zmroku magicznych Tancerzy Ognia. Gwiazdą wieczoru będzie znakomity, pełen energii i pasji Zespół Stonehenge z muzyczną, folkową podróżą dookoła świata, którą zagrają dla Państwa w szkockich strojach ludowych.

Nie zabraknie też muzyki do tańca, wicia wianków i puszczania ich na wodę, ognisk, samodzielnie pieczonych kiełbasek, straganów, warsztatów i zabaw, i mnóstwa innych atrakcji!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 czerwca 2018, 16:00,

Koncert II Drum Cover w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 czerwca 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert sekcji perkusyjnej pt. "Drum Cover". Miejsce: Kuźnia Rocka przy ul. 17 stycznia 4 w Piasecznie. Wstęp wolny. 

KONCERT II DRUM COVER W PIASECZNIE

Perkusiści uczący się w Centrum Kultury mają już własną, wierną publiczność i oddanych fanów. Uczestnicy zajęć przygotowali koncert pt. DRUM COVER edycja II i zapraszają wszystkich zainteresowanych ich występem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie