Informacje18 grudnia 2010, 00:00,

Wiadomości Tarczyńskie - przeczytaj miesięcznik regionalny

Urząd Miejski Gminy Tarczyn udostępnił na swojej stronie internetowej, elektroniczną wersję popularnej lokalnej gazety WIADOMOŚCI TARCZYńSKIE Niezależny Miesięcznik Regionalny, z informacjami przedstawiającymi najważniejsze wydarzenia w gminie Tarczyn. Wiadomości Tarczyńskie, możecie pobrać ze strony: gazeta (.pdf)

Wiadomości Tarczyńskie Niezależny Miesięcznik Regionalny
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

18 grudnia Kiermasz Choinek w Nadleśnictwie Chojnów

Nadleśnictwo Chojnów wraz z nauczycielami i dziećmi zapraszają na kiermasz choinek, który odbędzie się 18 grudnia 2010 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na plantacji choinek w £osiu. Choinki wybierają i wycinają zainteresowani, stąd prosimy zabrać ze sobą piłkę do drewna lub małą siekierkę. Sprzedaż na miejscu przy kasie fiskalnej. Choinki pakowane będą w siatkę zabezpieczającą. Będzie możliwość kupna ściętej choinki. Cennik choinek do pobrania ze strony: chojnow.warszawa.lasy.gov.pl (.doc)

CHOINKA

Na miejscu dzieci będą sprzedawać zrobione przez siebie ozdoby na choinkę oraz jemiołę. O godzinie 12.00 zostanie przeprowadzona licytacja ozdób choinkowych wykonanych przez dzieci. Będzie można ogrzać się przy ognisku oraz zjeść grochówkę, a nawet pośpiewać kolędy. Jednocześnie informujemy, że w roku 2011 kiermasz choinek będzie organizowany na plantacji w leśnictwie Podkowa Leśna przy leśniczówce Dębak. Mapa dojazdu na plantację: mapa (.jpg). Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Choinek.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno