Informacje13 lutego 2008, 00:00,

Wiadomości Tarczyńskie Niezależny Miesięcznik Regionalny

Urząd Miejski Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl rozpoczął umieszczać na swojej stronie, elektroniczną wersję popularnej lokalnej gazety WIADOMOŚCI TARCZYńSKIE Niezależny Miesięcznik Regionalny, z biuletynem informacyjnym przedstawiającym najważniejsze inwestycje w gminie Tarczyn.

Wiadomości Tarczyńskie Niezależny Miesięcznik Regionalny

Pierwszy numer elektronicznej wersji lokalnej gazety Gminy Tarczyn 1/2008: WIADOMOŚCI TARCZYńSKIE Niezależny Miesięcznik Regionalny, możecie pobrać ze strony: gazeta (.pdf) + dodatek samorządowy: dodatek (.pdf)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński TARCZYN
Tematy:Tarczyn

Informacje8 lutego 2008, 00:00,

Powiat Piaseczyński - Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Starostwo Powiat Piaseczyński poinformowało na swojej stronie www.piaseczno.pl, o wydaniu albumu pod tytułem: PLASTYCY REGIONU PIASECZYńSKIEGO, prezentujący twórczość plastyczną artystów skupionych w grupach twórczych działających na terenie powiatu piaseczyńskiego. Zgromadzono w nim reprodukcje prac 63 twórców, zrzeszonych w trzech grupach artystów: Communio Graphis z Góry Kalwarii, Triada z Konstancina i Grupy Piaseczno.

PLASTYCY REGIONU PIASECZYńSKIEGO
źródło zdjęcia nadwisla.pl

W albumie PLASTYCY REGIONU PIASECZYńSKIEGO, twórczość każdego z artystów reprezentowana jest przez jedną wybrana pracę. Reprodukcjom towarzyszą krótkie noty biograficzne. Publikacja Plastycy Regionu piaseczyńskiego, sfinansowana została z budżetu powiatu piaseczyńskiego, w ramach realizacji zadań w zakresie kultury.

Z najnowszej podwarszawskiej gazety Nad Wisłą (nr 3/2008, z dnia 7 lutego 2008), dowiadujemy się, że wydrukowano 1000 egzemplarzy albumu. Niestety, katalogu nie można nigdzie kupić, dotychczas nie ma go też w bibliotekach. Jest rozdawany przez starostwo powiatu piaseczyńskiego według uznania. Szkoda, że jak na razie mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, nie mają możliwości zapoznania się z wydanym przez starostwo albumem Plastycy Regionu Piaseczyńskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: