Informacje22 marca 2007, 00:00,

Wiadomości sportowe z Gminy Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przedstawiamy Wam wiadomości sportowe z Gminy Góra Kalwaria. Zaczynamy od piłkarskiej V ligii. Korona Góra Kalwaria zwyciężyła w rundzie rewanżowej ze Zrywem Sobolew 1:0. Dzięki temu zajmuje teraz 2 miejsce w tabeli V ligi. Gdyby miejsce udało się utrzymać możliwy byłby awans do IV ligi.

Kurs na młodszego ratownika WOPR. 25 marca o godz. 8:00 na basenie w Górze Kalwarii rozpoczyna się kurs na młodszego ratownika. Zapisy i informacje - telefon: 0507 119 410

Amatorska Liga Piłkarska. 29 marca o godzinie 18:00 na stadionie miejskim w Górze Kalwarii obędzie się spotkanie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Organizatorzy zapraszają kapitanów drużyn i zainteresowanych.

Turniej tenisa stołowego. 31 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Góra Kalwaria. Należy mieć strój sportowy, obuwie na zmianę i rakietkę. Zapisy od 9:00, rozpoczęcie o 10:00, zakończenie około 16:00.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje22 marca 2007, 00:00,

Realizacja obowiązku szkolnego w Gminie Prażmów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Gminy w Woli Prażmowskiej oraz Policja będą prowadzić postępowania wobec rodziców dzieci, które uchylają sie od obowiązku szkolnego. Fakt ten licznie zgłaszają dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych. Rodzice są zobowiązani między innymi do zapewnienia regularnego uczęszczania dziecka do szkoły do 18 roku życia.

źródło informacji: Głos Prażmowa
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie