Informacje6 czerwca 2014, 19:00,

WHITE HIGWAY oraz DIVE zagrają na koncercie KONTAKT w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: WHITE HIGWAY oraz DIVE. Koncert odbędzie się 6 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na ósmy Kontakt!
 

WHITE HIGWAY ORAZ DIVE ZAGRAJĄ NA ÓSMYM KONCERCIE KONTAKT W PIASECZNIE

White Higway Hard-rockowy zespół powstały w lutym 2013 roku. W ich muzyce słychać wpływy największych rockowych kapel lat ’80 i ‘90 . Muzycy nie bali się także pójść z duchem czasu i nadać materiałowi współczesnego brzmienia. Członkowie zespołu mają już za sobą sporo doświadczenia, zarówno scenicznego jak i studyjnego. Muzyka zespołu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i ma na celu przekazanie jak najwięcej pozytywnej, rock'n'roll'owej energii! Mocne riffy gitarowe w połączeniu z mocnym, charyzmatycznym wokalem i energetyczną sekcją wprowadzą Was w świat dobrych hard-rockowych brzmień z czasów ich największej świetności! Formacja ma na swoim koncie pierwszą płytę wydaną własnym sumptem. Jest to 30 minutowa EP-ka z sześcioma utworami.

DIVE DeMonique - vocal Chorwath - keyboards Nadzieja - bass Kali -guitars Kryst - drums. Zespół Dive3D powstał w maju 1999 roku. Ich żywioł to ciężki, podrasowany elektronicznymi wstawkami nu-metal, a wokalistka DeMonique jest posiadaczką jednego z najmocniejszych kobiecych gardeł w Polsce.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 czerwca 2014, 05:30,

VI Zawody Wędkarskie RYBKA 2014 Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych (ZOPO) oraz Klub Wędkarski "MYSIADŁO" zapraszają na VI Zawody Wędkarskie "RYBKA 2014", które odbędą się w dniu 7 czerwca 2014 roku (sobota) na stawie rekreacyjno - wędkarskim w Mysiadle. Regulamin VI Zawodów Wędkarskich "RYBKA 2014" regulamin (.pdf) Zapraszamy!
 

VI ZAWODY WĘDKARSKIE RYBKA 2014 MYSIADŁO

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie