Informacje3 grudnia 2017, 11:00,

Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 3 grudnia Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. Wśród atrakcji warsztaty kreatywne oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wstęp wolny!

WEŹ UDZIAŁ W WIELKIEJ MIKOŁAJKOWEJ ZABAWIE W PIASECZNIE

Czym byłyby Mikołajki bez obecności starszego pana z brodą w czerwieni? Również i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o gościach Centrum Handlowego Auchan Piaseczno i spotka się z maluchami, wysłuchując próśb o wymarzone prezenty! Spotkanie będzie uwiecznione na zdjęciach, które goście centrum otrzymają jako pamiątkę. Barwna, bajkowa scenografia wprawi wszystkich iście świąteczny nastój, a pomocne Śnieżynki zadbają, aby wszystkie dzieci miały okazję porozmawiać ze Świętym Mikołajem.

3 grudnia wszyscy chętni wezmą także udział w warsztatach kreatywnych, tworząc barwne dekoracje świąteczne. Bazą do powstania prac będą styropianowe lub gipsowe bombki, które dzieci udekorują brokatem, cekinami, tasiemkami czy piórkami. Kreatywne prace będą doskonałą ozdobą świątecznych choinek lub prezentem dla najbliższych.

Mikołajkowe atrakcje odbędą się 3 grudnia 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spotkanie ze Świętym Mikołajem i warsztaty będą prowadzone od 12:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2017, 07:00,

Bobroteka - nowy punkt biblioteczny w Bobrowcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno wraz z radą sołecką Bobrowca oraz mieszkańcami otwiera nowy punkt biblioteczny - Bobrotekę. Punkt zlokalizowany jest na poddaszu budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrowcu, na ul. Mazowieckiej 27 i powstał dzięki staraniom pani sołtys Agnieszki Prusaczyk, rady sołeckiej, szczególnie pani Jolanty Bylicy, mieszkańców, którzy przynosili książki w darach oraz dyrektora Biblioteki Publicznej, pana Łukasza Załęskiego. Bobroteka zawiera księgozbiór dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz gry planszowe. Przez miesiąc udało nam się zebrać siedemset woluminów – część zakupiono w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, część podarowali mieszkańcy, część biblioteka.

BOBROTEKA - NOWY PUNKT BIBLIOTECZNY W BOBROWCU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wśród księgozbioru znajdują się m.in. książki Cobena, Cherezińskiej, Schmitta, Krajewskiego czy Tolkiena. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zachęcamy również do przynoszenia swoich książek w darze. W budynku OSP działa także bookcrossing – można oddać swoje książki i wybrać inne wśród tych, które przynieśli mieszkańcy. Do biblioteki można będzie się zapisać bądź korzystać z kart, które otrzymali Państwo w innej placówce Biblioteki Publicznej. Zachęcamy do korzystania z Bobroteki – w każdy czwartek w godz. 17.30-18.30.

BOBROTEKA - NOWY PUNKT BIBLIOTECZNY W BOBROWCU

Bobroteka punkt biblioteczny
ul. Mazowiecka 27
budynek OSP Bobrowiec
czwartki godz. 17.30-18.30
bobrowiec@biblioteka-piaseczno.pl

BOBROTEKA - NOWY PUNKT BIBLIOTECZNY W BOBROWCU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie