Popularny: 6100 odsłonInformacje1 kwietnia 2007, 00:00,

Wesołe miasteczko przyjechało do Piaseczna

Do Piaseczna przyjechało mini wesołe miasteczko. Na niewielkim terenie w Piasecznie postawiono: karuzele, kolejki, mały diabelski młyn, zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny, samochodziki i inne obiekty służące dziecięcej rozrywce. Jest to niewątpliwie miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a rodzice muszą jedynie zaopatrzyć się w niezbędne pieniądze. Ceny kształtują się od 4 do 8 złotych.

Wesołe miasteczko w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Wesołe miasteczko znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Okulickiego i Wojska Polskiego. Poniżej możecie zapoznać się z mapą dojazdu, na której zaznaczyliśmy palcem lokalizację wesołego miasteczka w Piasecznie.

Lokalizacja wesołego miasteczka

życzymy wszystkim, a przede wszystkim dzieciom miłych chwil spędzonych na wesołym miasteczku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje31 marca 2007, 00:00,

Sklep EMPiK wkrótce pojawi się w Piasecznie - rekrutacja

Już wkrótce w Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie, zostanie otwarty sklep EMPiK. W związku z tym pojawiły się już ogłoszenia, zarówno w hipermarkecie Auchan, jak i w lokalnej gazecie Kurier Południowy (numer 12, 30 marca - 5 kwietnia 2007). Może ktoś z mieszkańców Piaseczna lub okolic poszukuje pracy jako sprzedawca i zainteresuje go ta oferta.

EMPiK poszukuje sprzedawców działów: Książka, Muzyka, Film, Multimedia, Prasa, Artykuły Papiernicze, którzy posiadają: wiedzę branżową, umiejętności interpersonalne, wysoką kulturę osobistą, doświadczenie w obsłudze klienta, wykształcenie minimum średnie. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie: obsługa klientów, budowanie relacji z klientami, przygotowanie towaru do sprzedaży, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, utrzymanie porządku w dziale, obsługa kasy fiskalnej.

EMPiK
kliknij aby powiększyć

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie: "Piaseczno/sprzed/wybrany dział". Firma prosi o podanie w pozycji "wybrany dział" działu, który was interesuje np.: Książka, Muzyka, Film, Multimedia, Prasa, Artykuły Papiernicze. Przy wysyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)". Aplikacje należy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@empik.com

EMPiK to najpopularniejsza sieć detaliczna, oferująca produkty związane z kulturą i rozrywką: książki, muzykę, czasopisma i prasę, filmy (DVD i VHS), gry komputerowe i multimedia, artykuły papiernicze oraz hobbystyczne. Jest to nowocześnie zorganizowana sieć doskonale zlokalizowanych 76 salonów sprzedaży z najbogatszą na rynku ofertą tytułów prasowych z całego świata, imponującym wyborem pozycji księgarskich, wydawnictw fonograficznych, filmowych i multimediów oraz artykułów papierniczych i fotograficznych, w sumie 150 tys. produktów. Salony EMPiK są obecne w 44 największych miastach Polski. Osoby zainteresowane większą ilością informacji, znajdą je na stronie internetowej: www.empik.com