Informacje10 maja 2009, 00:00,

Wesołe miasteczko odwiedziło Piaseczno - będzie do 19 maja

Z przyjemnością informujemy, że do Piaseczna przyjechało wesołe miasteczko, na którym można znaleźć: karuzele, kolejki, zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny, samochodziki i inne obiekty służące dziecięcej rozrywce. Jest to niewątpliwie miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a rodzice muszą jedynie zaopatrzyć się w niezbędne pieniądze. Ceny na wesołym miasteczku, kształtują się od 5 do 10 złotych (zobacz: cennik). Nie trać czasu i jeszcze dziś odwiedź wesołe miasteczko w Piasecznie :)

WESO£E MIASTECZKO W PIASECZNIE

Wesołe miasteczko znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Okulickiego i Wojska Polskiego w Piasecznie (zobacz: mapa). Z informacji uzyskanych od pracowników wesołego miasteczka, mają być tam do 19 maja 2009 roku. życzymy wszystkim, a przede wszystkim dzieciom, miłych chwil spędzonych na wesołym miasteczku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje5 maja 2009, 00:00,

8 maja Spotkanie Mieszkańców w Winiarni Gruzińskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na najbliższe spotkanie mieszkańców, które odbędzie się 8 maja 2009 roku o godzinie 18:00. Miejsce spotkania: Restauracja Gruzińska Gaumarjos przy ul. Sierakowskiego 29 w Piasecznie. Lista zainteresowanych osób, jest w wątku na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: 8 maja spotkanie mieszkańców w winiarni gruzińskiej i cały czas liczymy na kolejnych mieszkańców. Jeżeli, ktoś z Was będzie zainteresowany, to proszę o zapisanie się we wspomnianym wątku na forum Piaseczna.

Spotkanie Mieszkańców w Winiarni Gruzińskiej Gaumarjos przy ul. Sierakowskiego 29 w Piasecznie

Tym razem, spotkanie mieszkańców, będzie połączone z degustacją wina. Właściciel David Gamtsemlidze, który jest rodowitym Gruzinem, a o winie może mówić bez końca, opowie nam o technice picia wina, o szczepach winorośli, o tradycjach i historii Gruzji, oraz skąd pochodzi wino itp. Wielu gości wraca właśnie po to, żeby jeszcze raz spotkać Pana Davida i zasiąść przy stole słuchając jego przemów. W najbliższy piątek, będziecie mieli możliwość przekonać się o tym osobiście. Jeżeli jesteś osobą, która bardziej ceni sobie rozmowy i spotkania w rzeczywistości, to odejdź w najbliższy piątek od komputera i przyjdź do winiarni gruzińskiej. Czy mieszkańcy z wirtualnego Piaseczna, przyłącza się do spotkania w realnym Piasecznie? Czekamy na kolejnych mieszkańców zainteresowanych spotkaniem. Przybywajcie, jedzcie, pijcie - zapraszamy i do zobaczenia!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno