Informacje2 stycznia 2018, 09:00,

Wesoła Zima z GOK Lesznowola 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 15-26 stycznia 2018 roku odbędzie się Wesoła Zima z GOK Lesznowola, w filiach: Mysiadło, Nowa Iwiczna. Zapisy w filiach, w których odbywać się będą półkolonie (szczegóły na plakacie).

WESOŁA ZIMA Z GOK LESZNOWOLA 2018

PLIKI DO POBRANIA:
regulamin
wzór przelewu
oświadczenie rodziców (I tydzień ferii)
oświadczenie rodziców (II tydzień ferii)
proponowany program 

WESOŁA ZIMA Z GOK LESZNOWOLA 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 stycznia 2018, 07:00,

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 stycznia 2018 roku w godzinach 8:00 - 20:00 zapraszamy na kolejny Finał WOŚP w Piasecznie! W tym roku celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystąpi Sylwia Grzeszczak. Tradycyjnie już w tę wyjątkową niedzielę nasi Wolontariusze będą kwestować na ulicach gmin Piaseczno, Prażmów, Tarczyn i Lesznowola. Wieczorem zapraszamy na parking przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie na koncert i Światełko do Nieba! Bądźcie z nami!

XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W tym roku celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Wolontariusze z puszkami będą kwestować na terenie gmin Piaseczno, Lesznowola, Prażmów i Tarczyn, tradycyjnie w pobliżu kościołów, dużych sklepów i centrów handlowych, a także wzdłuż głównych arterii miast, w miejscach uczęszczanych przez mieszkańców. Podczas poprzedniego, 25. Finału piaseczyński sztab zebrał rekordową kwotę blisko 208 tys. zł. Z pewnością wiele osób liczy, że ponownie uda się ten wspaniały wynik pobić, a zadba o to 125 wolontariuszy z puszkami WOŚP.

Aby rozgrzać Państwa serca, Centrum Kultury w Piasecznie przygotowuje na parkingu przy Urzędzie Miasta wyjątkowy koncert. 14 stycznia gościem specjalnym Finału będzie Sylwia Grzeszczak, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie artystka przekuwa swój talent w kolejne hity. Za piosenkę „Tamta dziewczyna” artystka zdobyła w 2016 roku Eska TV Award w kategorii „najlepsze wideo”. Superjedynkę oraz TOP Trendy zdobył w 2014 roku utwór „Księżniczka”. Artystka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: „Ona i on” z Liberem oraz trzy solowe – „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie” oraz „Tamta dziewczyna”. Albumy „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce, zaś album „Tamta dziewczyna” uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stała się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay – najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Występ Sylwii Grzeszczak rozpocznie się o godz. 18.30, a na zakończenie Finału o godz. 20.00 zapraszamy na tradycyjny już pokaz sztucznych ogni, przygotowany przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. – Jak zawsze postaramy się o jeszcze bardziej efektowny pokaz fajerwerków na zakończenie akcji. Moment, gdy niebo rozbłyskuje, jest symbolicznym podziękowaniem za trud wolontariuszy i hojność mieszkańców. Kiedy wszystkie oczy zwrócone są przez te 3-4 minuty w jednym kierunku, czuć wówczas więź i ducha wspólnoty, który kieruje nami, aby pomagać sobie nawzajem – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie