Informacje7 stycznia 2019, 07:00,

Wesoła Zima - ferie zimowe w Mysiadle

W dniach 28 stycznia - 8 luty 2019 roku w godzinach 8.00-17.00 odbędą się półkolonie w Mysiadle. Koszt 100 zł. za tydzień (obowiązuje lesznowolska Karta Dużej Rodiny). Obiady płatne dodatkowo 12 zł. za dzień. Liczba miejsc ograniczona.  Miejsce: filia GOK Lesznowola, Mysiadło. ul. Topolowa 2. Serdecznie zapraszamy.

Program ferii zimowych:

świadczenie rodziców/opiekunów

Informacje7 stycznia 2019, 07:00,

Spiżarnia Musicalowa - zimowe zajęcia artystyczne w Tarczynie

Spiżarnia Musicalowa zaprasza na ferie zimowe z pasją. Zapisy i informacje: Spiżarnia Musicalowa kontakt@spizarniamusicalowa.pl tel. 502-657-538. Zajęcia będą odbywały się w godz. 8.00-16.00. Koszt turnusu 600 zł. lub 150 zł. wybrany dzień. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17. Serdecznie zapraszamy.