Informacje29 listopada 2008, 00:00,

Wernisaż wystawy poplenerowej Ojców - KDK Konstancin

Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych Triada serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej Ojców 2008, który odbędzie się 30 listopada 2008 roku, godz. 16:00 Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Jaworskiego 18. Malarstwo rysunek fotografia rzeźba: autorzy prac poplenerowych: J. Gorczak, Z. Hejke, J. Karczmarek, E. Czyż-Kędzierska, M. Kozub, A. Kruszyńska, K. Meller, T. Myśluk, L. Nastały, W. Nastały-Płaskocińska, G. Przytuła, J. Sękowska-Rutka, M. Wąsowska, A. Wąsowski, K. żółtek.

Wystawie towarzyszy pokaz prac uczestników warsztatów artystycznych realizowanych w tym roku przez Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych Triada. Swoje prace prezentują: H. Daniszewska, J. Dębska, K. Dunin, J. Firak, A. Józefowicz, M. Kammbach, A. Kwiatkowska, K. Markiewicz, A. Misińska. E. Panasiuk, A. Piotrkowska, A. Szmulewicz, A. Szerejko, M. Szymkowska, A. Troski Zapraszamy na wernisaż wystawy poplenerowej Ojców w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje30 listopada 2008, 00:00,

Spotkanie z myślą poezją sztuką Cypriana Kamila Norwida

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na spotkanie z myślą, poezją i sztuką Cypriana Kamila Norwida: NORWIDOWE ROZUMIENIE PATRIOTYZMU. Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2008 roku o godzinie 19:30 w sali Domu Parafialnego Parafii Św. Anny w Piasecznie. Podczas niedzielnego spotkania, wystąpią: dr inż. Piotr Potkiewicz (wiersze i fragmenty poematów, listów i myśli) oraz Paweł Filek (fortepian). Wstęp jest wolny. Zapraszamy na Norwidowe Rozumienie Patriotyzmu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno