Informacje24 września 2008, 00:00,

Wernisaż wystawy malarstwa olejnego i pasteli Konstancin

Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa olejnego i pasteli autorstwa: Leokadii Nastały oraz Wiesławy Nastały Płaskocińskiej. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 26 września 2008 roku o godzinie 18:00. Miejsce wystawy: KDK Konstancin przy ul. Jaworskiego 18.

Wernisaż wystawy malarstwa olejnego i pasteli

Dwie autorki o dużym dorobku artystycznym, matka i córka: Leokadia Nastały oraz Wiesława Nastały Płaskocińska zaproponują ucztę subtelnych kolorów i form o wielorakich znaczeniach. Autorki zaprezentują prace w technikach najbardziej dla siebie typowych. Będzie więc malarstwo olejne Pani Leokadii i pastele Pani Wiesi. Zapraszamy na to ciekawe spotkanie dwóch piaseczyńskich artystek i ich plastyczne opowieści.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 września 2008, 00:00,

LINIA TRAMWAJOWA DO PIASECZNA - forum dyskusyjne

Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Warszawie ma zaszczyt zaprosić na XLVII Forum dyskusyjne na temat: LINIA TRAMWAJOWA DO PIASECZNA. Słowo wstępne wygłoszą: mgr Piotr Krukowski i mgr inż. Waldemar Lasek. Forum odbędzie się w dniu 25 września 2008 roku o godz. 17:00 w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie, sala C, V piętro (winda). Wstęp na forum jest wolny. Informację o forum dyskusyjnym otrzymałem od Pana Daniela Putkiewicza - Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwoju Gminy Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno