Informacje24 listopada 2017, 12:00,

Weekendowy Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. 24 listopada Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych promocji, rabatów i wielkich obniżek cen.

WEEKENDOWY BLACK FRIDAY W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży w Stanach Zjednoczonych. W ostatni piątek listopada, tuż po Święcie Dziękczynienia Amerykanie tłumnie odwiedzają wszelkiego rodzaju centra handlowe, by skorzystać z promocji, rabatów cenowych i innych korzystnych ofert. W Polsce Black Friday nie jest tak hucznie obchodzony, jak na zachodzie, ale dzień wielkich wyprzedaży w ostatni piątek miesiąca staje się coraz bardziej popularny.

Atrakcyjne wyprzedaże w iście amerykańskim stylu czekają na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno już 24 listopada. Centrum przygotowało dodatkową promocję – goście, którzy wydadzą w sklepach galerii min. 200 zł otrzymają kupon w wysokości 50 zł na dalsze zakupy. Duże zniżki cen pozwolą zapobiegliwym zaopatrzyć się w niezbędne przedmioty, a nawet prezenty zanim centra handlowe na dobre ogarnie przedświąteczna gorączka.

Wyprzedaże z okazji Black Friday odbędą się 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Zniżki będą obejmować wybrany lub cały asortyment we wszystkich sklepach galerii. Akcja z kuponami w wysokości 50 zł dla wybranych klientów będzie obowiązywać od godz. 12:00 do 18:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 listopada 2017, 17:00,

Rap Rewir Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 listopada 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się kolejna impreza z cyklu Rap Rewir w Piasecznie. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49. Wstęp 10 zł. Bilety dostępne w kasie Domu Kultury oraz na portalu biletyna.pl.

RAP REWIR PIASECZNO 2017

Lokalne rapu granie od 1996 + Goście. Otwarty przegląd sceny. Wpadaj. Graj. Reprezentuj!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie