Informacje10 kwietnia 2016, 10:00,

Weekend Metamorfozy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 28 w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w godz. od 10.00 do 18.00 organizowany jest Weekend Metamorfozy. Każdy chętny będzie mógł m.in. bezpłatnie zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, zbadać wzrok, skorzystać z porady dermatologa - specjalisty medycyny estetycznej oraz wizażysty. Prezentować się będą firmy z Piaseczna z branży medycznej, fryzjersko-kosmetycznej, kluby fitness, restauracje i inne.

WEEKEND METAMORFOZY W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 kwietnia 2016, 17:00,

Spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską w KDK Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską (autorka trylogii Podróż po miłość). Czy Ernest Hemingway, największy macho amerykańskiej literatury, jest wciąż atrakcyjny dla współczesnych kobiet i mężczyzn? Jak zmienił się wzorzec męskości w ostatnim stuleciu? Jaka jest cena sukcesu w pozbawionym skrupułów etycznych korporacyjnym świecie? Kariera czy wolność – co daje prawdziwe spełnienie? To pytania, które stawia konstancińska pisarka Dorota Ponińska w III tomie swojej trylogii Podróż po miłość zatytułowanym Lilianna. Zapraszamy na spotkanie autorskie poświęcone tej książce.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOROTĄ PONIŃSKĄ W KDK KONSTANCIN

Rozmowie będą towarzyszyły pieśni o wolności Leonarda Cohena, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Krzysztofa Bratosiewicza. Dorota Ponińska – polonistka, amerykanistka, menadżerka ds. Public Relations. Autorka trzytomowej sagi historycznej Podróż po miłość. Krzysztof Bratosiewicz – inżynier, żeglarz, bard – amator. Otrzymał wyróżnienie na V Festiwalu Pieśni Narowistych im. Włodzimierza Wysockiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie