Informacje15 kwietnia 2008, 00:00,

Weekend Malowany Kwiatami w Galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już w najbliższy weekend: 19 i 20 kwietnia 2008 roku, Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie, zaprasza całe rodziny na pełne atrakcji powitanie długo oczekiwanej wiosny. W tych dniach Galeria Handlowa, zamieni się w kwiecistą łąkę, a floryści z pracowni: Galeria Kwiatów, podpowiedzą jak udekorować dom. Najmłodszych Pani Wiosna zaprosi do zabawy w Malowniczym Kąciku. Odwiedź Galerię Handlową.

Weekend Malowany Kwiatami w Galerii Auchan Piaseczno

Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana wiosna. Galeria Auchan Piaseczno, postanowiła ją powitać zapraszając wszystkich mieszkańców Warszawy i Piaseczna na pełen atrakcji: Weekend Malowany Kwiatami. W najbliższą sobotę (19 kwietnia) i niedzielę (20 kwietnia) - Galeria Handlowa zamieni się w kolorową i pachnącą łąkę. Na jej terenie pojawi się prawdziwy trawnik ozdobiony kompozycjami z wiosennych kwiatów. Z głośników popłynie wprawiająca w pozytywny nastrój relaksująca muzyka, a hostessy w zwiewnych strojach Pani Wiosny będą obdarowywać klientów kolorowymi kwiatami.

Po środku wiosennej łąki stanie scena, na której floryści pracowni: Galeria Kwiatów, zaprezentują technikę komponowania wiosennych bukietów oraz tworzenia nietypowych kwiatowych konstrukcji. Na specjalne pokazy układania kwiatów zapraszamy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godzinie 10:30, 13:30 oraz 16:30. Pokazom o godzinie 13:30 towarzyszyć będą atrakcyjne konkursy z nagrodami. W sobotę odwiedzający Galerię Handlową Auchan w Piasecznie, będą mieli okazję spróbować swoich sił w tworzeniu kwiatowych koszy. W niedzielę ich zadaniem będzie stworzenie wiosennej kompozycji w szklanym naczyniu. Pomiędzy pokazami, w godzinach od 10:00 do 18:00, będzie można skorzystać z indywidualnych porad florystyki.

Atrakcje czekają także na najmłodszych. W sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00, Pani Wiosna zaprasza wszystkie dzieci do Malowniczego Kącika. Podczas gdy mamy będą układać pachnące kompozycje pod okiem florystyki, maluchy będą rysować wiosnę, uczyć się robić bukiety i pleść kwiatowe wianki.

Do powitania wiosny przyłączy się również perfumeria Marionnaund, która w sobotę, w godzinach od 10:00 do 16:00 zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne porady dotyczące trendów makijażu obowiązujących w tym sezonie. Dodatkowo dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup wybranych kosmetyków perfumeria przygotowała rabaty do 20%. W zadbaniu o kondycje włosów pomoże salon urody Studio S, który przez cały weekend zaprasza do skorzystania z zabiegu regenerującego włosy w cenie niższej o 50%.

Po wspaniałej wiosennej zabawie i owocnych zakupach zapraszamy całe rodziny do części gastronomicznej. Restauracja Flunch przygotowała specjalne zestawy dla dzieci, w których do pizzy, napoju i deseru, najmłodsi otrzymają w prezencie grę komputerową. Pizzeria Pizza Pai, zaprasza natomiast do spróbowania nowych potraw meksykańskich oraz deserów lodowych w promocyjnych cenach.

Weekend Malowany Kwiatami w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, to doskonała okazja by zrelaksować się przy dźwiękach spokojnej muzyki, w otoczeniu pachnących, wiosennych kompozycji. To również szansa by pod okiem utalentowanych florystów nauczyć się tworzyć je samemu, a później wstąpić do butików po nowe buty i ubrania z kolekcji wiosennych. Daj się wpleść w zabawę z kwiatami i poczuj wiosnę w Galerii Auchan Piaseczno! Informację otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje16 kwietnia 2008, 00:00,

Fundacja Pomóż Dorosnąć Piaseczno - przekaż 1% podatku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Chciałbym przybliżyć Wam Fundację Pomóż Dorosnąć, która funkcjonuje na terenie Piaseczna od 2004 roku, jednak jej działalność nie ogranicza się, tylko do terenu Piaseczna. Siedzibą Fundacji jest Gimnazjum nr 2 przy Al. Kalin 30 w Piasecznie. Fundacja Pomóż Dorosnąć Ewy Lubraniec, pomaga dzieciom z rodzin głęboko patologicznych - głównie alkoholowych, z problemem narkotyków, przemocy, w pokonaniu traumy wynikającej z doświadczeń rodzinnych i środowiskowych, ich niemocy życiowej i edukacyjnej. Zapoznaj się z Fundacją Pomóż Dorosnąć.

Fundacja Pomóż Dorosnąć

Każdego niemal dnia spotykamy się z dziećmi głodnymi, brudnymi, bez podstawowych przyborów do nauki...dziećmi smutnymi, zapłakanymi albo...okrutnie agresywnymi z powodu własnej bezsilności wobec przygnębiającego życia. Te sprawy okazują się nie "mało ważne", ale "najważniejsze". Przez kilka lat spraw tych nazbierało się na tyle dużo, że Fundacja stała się dla mnie koniecznością. Historii dzieci, które z trudem i w osamotnieniu pokonują własne, bolesne doświadczenia związane z patologicznym domem znam wiele. Wiele ludzi mówi " to straszne, płakać się chce". Rzeczywiście. Można nad losem tych dzieci płakać. Niewiele z tego jednak wyniknie. Tym dzieciom potrzeba bardzo konkretnej pomocy. Potrzeba dożywienia, podręczników do szkoły, czasem butów na zimę i ciepłej kurtki, pomocy w finansowaniu edukacji, oraz co najważniejsze potrzeba obecności w ich otoczeniu ludzi z otwartym na ich los sercem, którzy wleją w nich wiarę, że ich młodzieńcze i dorosłe życie może ułożyć się inaczej niż życie ich rodziców. Dzieci te potrzebują profesjonalnej terapii jako dzieci obciążone alkoholizmem rodziców, doświadczeniem przemocy, odrzucenia, zaniedbania. Nie można zatrzymać się na "talerzu zupy". Konieczne jest spojrzenie dalej. Jak te dzisiejsze dzieci i młodzież pokierują swoim życiem, jeśli nie pomożemy im pozbyć się balastu toksycznego środowiska w którym żyją? Będą powielać schemat życia rodziców, będą powiększać rzesze ludzi bezradnych życiowo, bezdomnych, bezrobotnych ludzi, którzy topią swoje przegrane życie w tanim alkoholu. Więcej informacji na temat Fundacji Pomóż Dorosnąć, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.pomozdorosnac.pl. Zachęcam również do obejrzenia reportażu pt. POMÓż DOROSN¡ć, na stronie TV Piaseczno: www.tvpiaseczno.pl

Fundacja Pomóż Dorosnąć - przekaż 1% podatku

Wierzę, że idea Fundacji Pomóż Dorosnąć, pociągnie wielu ludzi wrażliwych na problemy dzieci i młodzieży zagubionej życiowo. Każdy z nas może pomóc, przekazując 1% podatku Fundacji Pomóż Dorosnąć. Fundacja ma status Organizacji Pożytku Publicznego (sprawdź), dzięki czemu możecie przekazać 1% Waszego podatku na konto Fundacji. Oddanie 1% naszego podatku organizacjom pożytku publicznego, zamiast fiskusowi nie jest skomplikowane. Wystarczy, w odpowiedniej rubryce formularza, w zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28) wskazujemy organizację pożytku publicznego (NAZWA ORGANIZACJI: FUNDACJA POMÓż DOROSN¡ć, NR WPISU DO KRAJOWEGO REJESTRU S¡DOWEGO: KRS 0000203456) i kwotę 1%. Zainteresowanych większą ilością informacji o 1% dla Fundacji Pomóż Dorosnąć, odsyłam na stronę: 1% podatku na rzecz Fundacji Pomóż Dorosnąć. Wasze wpłaty przeznaczone zostaną na pomoc edukacyjną, zdrowotną, psychoterapeutyczną i materialną dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, często poważnie patologicznych, krańcowo je zaniedbujących.

FUNDACJA POMÓż DOROSN¡ć
Ewa Lubraniec
Al. Kalin 30
05-500 Piaseczno
e-mail: fundacja@pomozdorosnac.pl
strona: www.pomozdorosnac.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie