Informacje6 listopada 2017, 09:00,

Wędrówki Szlakiem Roślin w Filii Biblioteki Głosków


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W listopadzie Biblioteka Gminy Piaseczno bierze udział w projekcie Wędrówki Szlakiem Roślin, prowadzonym przez Fundację Edukacji Międzykulturowej. Skąd bierze się olej palmowy i jakie są globalne skutki spożywania produktów, których jest składnikiem? Jak kawa pokonała drogę z Afryki do Ameryki Południowej? Dlaczego uważa się, że głównym pożywieniem większości ludzi na świecie jest ryż? Na te i inne pytania o pochodzeniu i wędrówce roślin, takich jak kukurydza, pomidory, ziemniaki, kapusta, len, owoce cytrusowe, ryż, herbata, kawa, kakaowiec, palma olejowa i pszenica, będziemy odpowiadać na spotkaniach, które odbędą się w Filii w Głoskowie. Na pierwsze zapraszamy 6 listopada 2017 roku o godz. 10:00

WĘDRÓWKI SZLAKIEM ROŚLIN W FILII BIBLIOTEKI GŁOSKÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 listopada 2017, 09:00,

Weź udział w loterii dla każdego coś fajnego w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

WEŹ UDZIAŁ W LOTERII DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 4 listopada startuje wielka, listopadowa loteria pod hasłem „Dla każdego coś fajnego”, w której czeka ponad 1000 nagród. Uczestnicy zabawy zawalczą o tablet Microsoft Surface Pro, robota marki Bosh, Sony Playstation 4 z okularami, elektryczną deskorolkę Nilox oraz słodkie nagrody pocieszenia.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 4 do 19 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w loterii) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Na stoisku czekać będą trzy pudełka z prezentami z kategorii „Dla Niej”, „Dla Niego” oraz „Dla Dzieci”. Każde 100 złotych to możliwość wyciągnięcia jednego losu z szansą na wygraną!

Wielka, listopadowa loteria „Dla każdego coś fajnego” odbędzie się od 4 do 19 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w godzinach 10.00 – 20.00. Regulamin dostępny na stronie www.auchanpiaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie