Informacje20 lipca 2010, 00:00,

We wrześniu linia L-13 z PKP Piaseczno do Zalesia Górnego

Zespół Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego ZTM Warszawa poinformował, że we wrześniu 2010 roku w Piasecznie zostanie uruchomiona kolejna, już czwarta, linia dowozowa, oznaczona symbolem L-13, z Zalesia Górnego do stacji w Piasecznie, przez Jesówkę, Wólkę Kozodawską i Jazgarzew. Autobusy mają kursować, co ok. godzinę we wszystkie dni tygodnia.

linia L-13 z PKP Piaseczno do Zalesia Górnego

W autobusach będą honorowane bilety ZTM ważne w 2. strefie (90-dniowe, 30-dniowe - z wyłączeniem biletów na jedną linię, a także dobowe, 3-dniowe, 7-dniowe, 14-dniowe oraz bilety seniora). W liniach oznaczonych literą L są honorowane wszystkie uprawnienia do przejazdów ulgowych (ulga 50 proc.) i bezpłatnych, zgodnie z zasadami obowiązującymi w lokalnym transporcie zbiorowym, nadzorowanym przez ZTM. Bilety jednorazowe będzie emitował również przewoźnik wyłoniony w przetargu ogłoszonym przez Zarząd Transportu Miejskiego na podstawie taryfy uchwalonej przez władze gminy Piaseczno. Więcej informacji na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 lipca 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca LIPIEC

20 lipca 2010 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA LIPIEC 2010. Serdecznie gratulujemy Izie, a także Sylwii i Tomkowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Only one way
MIEJSCE 1 - Only one way.
Autor: Schiza (Iza)

Plac Zamkowy
MIEJSCE 2 - Plac Zamkowy.
Autor: ((-;Sylwia;-)) (Sylwia)

Joga
MIEJSCE 3 - Joga.
Autor: timur (Tomek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca Lipiec 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w sierpniu. Wkrótce rozpoczyna się również przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: