Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Wdrażamy nowoczesny system zarządzania oświatą


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Na oficjalnej stronie naszego powiatu możemy przeczytać, że władze powiatu piaseczyńskiego wprowadzają nowoczesny system zarządzania oświatą, tak by szkoły zapewniały wysoki poziom nauczania, były bezpieczne i przyjazne uczniom. Szkoła bez stresu i narkotyków, absolwenci najlepsi na rynku pracy to priorytet obecnych władz powiatu piaseczyńskiego.

Więcej na temat nowoczesnego systemu zarządzania oświatą możecie przeczytać w rozmowie z wieloletnim dyrektorem placówek oświatowych i wiceburmistrzem Konstancina, a obecnie zastępcą starosty piaseczyńskiego ds. oświaty Sławomirem Stoczyńskim: oświata to nasz priorytet
autor/źródło: Powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Dzień kobiet w gminie Góra Kalwaria - zaproszenie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na doroczne obchody Dnia Kobiet. Impreza odbędzie się w Kinie Uciecha, ul. Ks. Sajny 14, w niedzielę 11 marca o godz. 17.00. W programie występy zespołów działających przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii oraz gwiazda wieczoru.

Wstęp wolny, ale z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejszy odbiór wejściówek w Ośrodku Kultury ul. Ks. Sajny 14, Kino Uciecha.

źródło informacji: www.gorakalwaria.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie