Informacje4 lutego 2015, 12:20,

Wczasy odchudzające - zmień swoje życie

Wczasy odchudzające - zmień swoje życie, naucz się dobrych nawyków żywieniowych, podejmij wyzwanie i bądź lepszą wersją samego siebie!

Czujesz zmęczenie, wypalenie zawodowe, nie rozwijasz się zawodowo, obowiązki, które kiedyś dawały satysfakcje, obecnie nużą, dopada cię efekt stresu, z którym nie potrafi sobie poradzić, weekendy przestają wystarczać Ci do tego, by wypocząć i z nową energią zabrać się do pracy, pojawia się wycofanie i apatia? W takie sytuacji trzeba szukać ratunku bo po jakimś czasie stres jest już tak duży, że nie będzie siły na dalszą walkę. Jeśli nie zauważysz problemu, organizm może zacząć reagować psychosomatycznie, czyli pojawiają się problemy zdrowotne, które tak naprawdę są wołaniem o pomoc z przemęczonego pracą i stresem ciała. W skład takich zaburzeń wchodzą zarówno problemy ze snem, częstsze przeziębienia czy spadek sprawności seksualnej, jak i choroby serca czy układu trawiennego.

Wczasy odchudzające - zmień swoje życie

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada w Białobrzegach oraz Poradnia Dietetyczna Twoja Nowa Dieta z dietetykiem klinicznym Moniką Dajkowską- Bichtą zapraszają na wyjątkowe wczasy oczyszczające www.wczasyoczyszczające.pl. Tygodniowy turnus odbywa się przy patronacie profesjonalnego dietetyka, wprowadzeniu jadłospisu oczyszczającego opartego na badaniach naukowych, cyklu ćwiczeń ruchowych o umiarkowanym wysiłku, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości – zumba, joga, pilates, streching, a także rekreacyjne spacery po lesie a to wszystko w spokojnym otoczeniu, gdzie regenerują się zarówno duch, jak i ciało. Otoczenie lasów pozwala oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się z pobytu na łonie natury. Region charakteryzuje się dużymi walorami turystycznymi, do których niewątpliwie należy zaliczyć nieskażoną przyrodę, czyste powietrze, wody i lasy, cenne drzewostany i pomniki przyrody. Podczas turnusu dietetyk dokonuje profesjonalnej analizy składu ciała, określi zalecenia indywidualne, na państwa życzenie wykona Test Nietolerancji Pokarmowej.

Jeden z naszych turnusów to „Kuracja chlorofilem”. Kuracja stanowi doskonały wstęp do odchudzania oraz poprawy stanu zdrowia. Tygodniowa kuracja oczyści Twój organizm z toksyn i pomoże w poprawie samopoczucia i przypływie sił witalnych. Zanieczyszczenie organizmu toksynami może powodować następujące dolegliwości: BÓLE GŁOWY, MIĘŚNI I STAWÓW, SYMPTOMY JAK PRZY ALERGII, PRZEMĘCZENIE. Chlorofil posiada właściwości lecznicze: usuwa toksyny oraz pozostałości leków z organizmu, pomagając oczyszczać wątrobę (witaminy A, C, E), wzmacnia krew (żelazo i magnez! + właściwości antymiażdżycowe), pomaga w problemach z poziomem cukru we krwi, usprawnia przemianę materii, oczyszcza jelita, zapobiega rozrostowi i rozwojowi szkodliwych bakterii, działa antybakteryjnie oraz spowalnia proces starzenia się.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wczasy odchudzające - zmień swoje życie

Oczyszczanie organizmu z toksyn oparte na kuracji z użyciem chlorofilu jest szczególnie wskazane dla osób Z NADCIŚNIENIEM, MIAŻDŻYCĄ, NADWAGĄ, CHOROBĄ WIEŃCOWĄ, WYSOKIM CHOLESTEROLEM, ASTMĄ, PRZEWLEKŁYM ZAPALENIEM STAWÓW, PROBLEMAMI SKÓRNYMI, PARADONTOZĄ, PODATNOŚCI NA INFEKCJĘ, ZAPARCIAMI, Z DROŻDŻAKAMI, ZAKRZEPOWYM ZAPALENIEM ŻYŁ.

Dla zdrowia powinniśmy 1 raz na pół roku oczyszczać organizm z toksyn. Zmień swoje życie, naucz się dobrych nawyków żywieniowych, podejmij wyzwanie i bądź lepszą wersją samego siebie.