Informacje9 października 2016, 15:00,

Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 października 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Teatralną Niedzielę do Góry Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce, w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa.

WARZYWA I OWOCE MAJĄ CZARODZIEJSKIE MOCE - TEATRALNA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce - pewien królewicz też nie był miłośnikiem owoców i warzyw, lubił za to pić kolę i objadać się słodyczami. Każdy jednak uczy się na błędach, ale młodzieniec zrozumiał, że postępuje niesłusznie dopiero wtedy, kiedy dopadł go ból brzucha. Szukając pomocy zakupił nawet magiczny kamień od Baby Jagi, a wszystko po to, by uniknąć zdrowej diety. Czarownice mają jednak w zwyczaju nie mówić do końca prawdy i rzekomo „magiczny” kamień okazał się być zwykłym głazem. Ojjj, Kólewiczu… kiedy zrozumiesz, że tylko zdrowe odżywianie to prawdziwe czary? Może dzieci i Tygrysek Cię przekonają…

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 października 2016, 16:00,

Tajemnica skarbu na kurzej nóżce - Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 października 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym, podczas którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Tajemnica skarbu na kurzej nóżce, w wykonaniu aktorów Teatru Trip. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w sekretariacie GOK, pokój 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed bajką. Zapraszamy.

TAJEMNICA SKARBU NA KURZEJ NÓŻCE - JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Tajemnica skarbu na kurzej nóżce - przedstawienie interaktywne. Zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb czytanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię a co za tym idzie trenują kreatywność. Wiara w marzenia jest punktem zapalnym akcji. Bajka opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę. Ich celem jest odnalezienie Tajemniczego Skarbu, przechowywanego przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, który niechcący podpowiada im, jak pokonać wiedźmę. Rodzeństwo podejmuje próbę odzyskania Tajemniczego Skarbu. Niezwykle ważną rolę w tej historii mają do odegrania dzieci zasiadające na widowni. Tylko od nich zleży czy rodzeństwu uda się osiągnąć założony cel i ich podróż do świata wyobraźni zakończy się pomyślnie. Na szalę zostanie wystawiona braterska miłość oraz zaufanie, a walki z wiedźmą nie uda się wygrać bez wiedzy z zakresu (miejmy nadzieję) przeczytanych bajek.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie