Informacje26 października 2016, 16:30,

Warsztaty z kaligrafii w Piasecznie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie wznawia zajęcia z kaligrafii! Pierwsze zajęcia odbędą się 26 października 2016 roku o godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby, które uczestniczyły już w naszych zajęciach, oraz tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę ze sztuką pięknego pisania. Zapisy przyjmujemy: telefonicznie: 22 756 79 11 mailowo: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu oraz osobiście w bibliotece (Chyliczkowska 12, Piaseczno). Zapraszamy na warsztaty z kaligrafii w Piasecznie.

WARSZTATY Z KALIGRAFII W PIASECZNIE

Informacje25 października 2016, 19:00,

Kiedy kończy się demokracja - spotkanie z Adamem Michnikiem w Piasecznie

25 października 2016 roku w godzinach 19:00 - 21:00 KOD Piaseczno serdecznie zaprasza na spotkanie z ADAMEM MICHNIKIEM pn.: Kiedy kończy się demokracja. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie.

KIEDY KOŃCZY SIĘ DEMOKRACJA - SPOTKANIE Z ADAMEM MICHNIKIEM W PIASECZNIE

Adam Michnik legenda polskiego podziemia, historyk, wybitny publicysta, propagator idei wolności i demokracji, Redaktor Naczelny Gazety Wyborczej. Rozmowę będzie prowadziła Renata Kim z tygodnika Newsweek. https://www.facebook.com/events/209658806131067/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie