Informacje2 marca 2016, 09:30,

Warsztaty z autoprezentacji Piaseczno

CV? List motywacyjny? Jak szukać pracy? To i wiele innych, ciekawych informacji dowiecie się na warsztatach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno.

WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI W PIASECZNIE

Warsztaty podzielone zostały na dwa spotkania. Pierwsze zaplanowano 2 marca 2016 r. a tematem będzie jak napisać skuteczne CV i po co jest list motywacyjny. Drugie odbędzie się 9 marca 2016 r. i skupi się na nauce tego, co mówić na rozmowie rekrutacyjnej i gdzie szukać ofert pracy.

Warsztaty poprowadzi Dobrosława Choryńska-Chudy - konsultantka ds. rekrutacji i doradca zawodowy dla osób dorosłych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kościuszki 49 lub pod nr tel. 22 756 73 58.

Informacje29 lutego 2016, 06:00,

Konkurs Piaseczyński Pokaż Talent

Konkurs dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego pod nazwą Piaseczyński Pokaż Talent, organizowany jest przez Akademię Paso oraz Młodzieżową Radę Gminy Piaseczna. Współorganizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Nadzór nad przebiegiem Konkursu sprawuje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatorów.

KONKURS PIASECZYŃSKI POKAŻ TALENT

Konkurs ma na celu wypromowanie osób, które chcą zaprezentować swoje zdolności i talenty większemu gremium. Konkurs Piaseczyński Pokaż Talent to szansa dla dzieci i młodzieży (5-20 lat) z terenu powiatu piaseczyńskiego na zaprezentowanie swojego talentu. Zachęcamy do śledzenia informacji na łamach fanpage: facebook.com/piaseczynskipokaztalent

Warunki uczestnictwa w Konkursie
1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby w wieku od lat 5 - 20, z wyjątkiem członków najbliższych rodzin jury.
2. Zgłoszenia do konkursu będą się odbywać poprzez zgłoszenia on – line od następnego tygodnia. Zgłoszenia do konkursu dostępne na stronie: docs.google.com

Harmonogram eliminacji gminnych 2016 r.
12.03 Góra Kalwaria
09.04 Prażmów