Informacje31 lipca 2017, 15:00,

Warsztaty wokalne w Tarczynie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944 BOHATEROWIE Z TARCZYNA

Gminny Ośrodek Kultury oraz Teatr Piosenki Romana Kołakowskiego zapraszają do udziału w jednodniowych warsztatach wokalnych, które odbędą się dnia 31 lipca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie przy ul. J. Stępkowskiego 17.

WARSZTATY WOKALNE W TARCZYNIE 2017

ZAŚPIEWAJMY WSPÓLNIE O NASZYCH BOHATERACH!!!

Warsztaty wokalne są darmowe - otwarte dla wszystkich chętnych. Zakończą się patriotycznym koncertem na Rynku w Tarczynie, w dniu 1 sierpnia 2017 roku, podczas Uroczystości 73. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

ZNANE REFRENY - NIEZNANE OPOWIEŚCI POETYCKIE!!!

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów: Marsz Mokotowa, Warszawskie dzieci pójdziemy w bój, Boże, coś Polskę, Deszcz jesienny deszcz… Premierowe piosenki o tarczyńskich bohaterach Powstania Warszawskiego ze znanymi refrenami powstańczymi.

ŚPIEWEM ODDAJMY CZEŚĆ I ZŁÓŻMY HOŁD BOHATEROM MAŁEJ I WIELKIEJ OJCZYZNY!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 sierpnia 2017, 19:45,

Moonlight - kino plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 sierpnia 2017 roku o godz. 21.45 zapraszamy do kina plenerowego w Konstancinie, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Moonlight w reż. Barry Jenkins. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

MOONLIGHT - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie