Informacje9 grudnia 2017, 10:00,

Warsztaty W oczekiwaniu na Mikołaja w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Strefa Kultury zaprasza do zapisów na warsztaty świąteczne z Dominiką Liszewską - W oczekiwaniu na Mikołaja! Warsztaty są darmowe! Przypominamy, że tylko osoby zapisane mogą wejść na zajęcia, a ilość miejsc jest ograniczona! Zapisy: 505-856-669. Szczegóły na plakacie:

WARSZTATY W OCZEKIWANIU NA MIKOŁAJA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 grudnia 2017, 13:13,

Wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyła się dzisiaj uroczysta zbiórka, podczas której wprowadzono nowego szefa piaseczyńskiej komendy mł. insp. Roberta Chmielewskiego, który pełnił do tej pory obowiązki na tym stanowisku.

WPROWADZENIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

1 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00 w komendzie przy ulicy Kościelnej rozpoczęła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Po uroczystym złożeniu meldunku i wprowadzeniu Sztandaru, Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji Pan podinsp. Tomasz Rylski odczytał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Roberta Chmielewskiego, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku, a przez ostatnie kilka lat jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie odpowiadał za pion kryminalny.

WPROWADZENIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

Nadkom. Tomasz Szymański p.o I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji pogratulował powołanemu właśnie komendantowi powiatowemu i życzył mu wielu sukcesów w kierowaniu jednostką. W imieniu samorządu głos zabrał Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Pan Wojciech Ołdakowski, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Pan Zdzisław Lis, Burmistrz Tarczyna Pani Barbara Galicz, którzy również złożyli gratulacje Komendantowi Powiatowemu Policji mł. insp. Robertowi Chmielewskiemu. W swoim wystąpieniu zadeklarowali pomoc i dalszą współpracę samorządów na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WPROWADZENIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie, mł. insp. Robert Chmielewski podziękował za życzenia oraz zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania jakim został obdarzony. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru Komendy Powiatowej Policji i złożenie meldunku nadkom. Tomaszowi Szymańskiemu p.o. I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji.

WPROWADZENIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

A oto kilka słów na temat dotychczasowej służby nowego komendanta. Mł. insp. Robert Chmielewski pełni służbę w Policji od 28 lat, przez cały ten czas związany był praktycznie z pionem kryminalnym. W swej długoletniej służbie piastował kierownicze stanowiska, między innymi w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie, Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III ,Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II. Przez ostatnie 6 lat pełnił służbę jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Od dnia dzisiejszego młodszy inspektor Robert Chmielewski kieruje naszą jednostką.

WPROWADZENIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie