Informacje16 listopada 2015, 11:33,

Warsztaty w Magical World

Warsztaty organizowane przez Przedszkole Magical World to okazja do wielkiej integracji dzieci z miejscowych okolic, ale też z całej Polski! Motywem przewodnim tych warsztatów jest nauka poprzez zabawę. Najważniejsze jest dobro i szczęście dzieci, dlatego My jako przedszkole zdecydowaliśmy się zorganizować bezpłatne warsztaty, które będą trwały cały dzień i będą dostarczać Twojemu dziecku moc atrakcji!

Warsztaty w Magical World

Co organizujemy w Magical World?
21.11.2015 - Dzień Dyni, czyli dużo zabawy oraz warsztaty dla rodziców
05.12.2015 - Mikołajki
31.12.2015 - Baśniowy Karnawał

Nie możemy zdradzić więcej tajemnic! Rodzicu, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło aktywnie i szczęśliwie czas-to łap za telefon i zapisz je na warsztaty Magical World. Na warsztatach nauczy się wiele ciekawych zabaw, pozna Św. Mikołaja, usłyszy piękne baśnie dla dzieci, których teraz jest brak a w dzień nowego roku będzie miał swój własny baśniowy Karnawał! Odwiedź Magical World www.magicalworld.pl

Karolina Goraj

Informacje19 listopada 2015, 18:00,

Debata o bezpieczeństwie w gminie Tarczyn

Zapraszamy mieszkańców gminy Tarczyn do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 19 listopada o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ul. Stępkowskiego 17. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości.

Debata o bezpieczeństwie w gminie Tarczyn

Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” ma na celu ograniczanie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Jest on zgodny z przyjętym przez Radę Ministrów dokumentem „Strategia Rozwoju Kraju 2007-2015”, którego jednym z priorytetów jest „Budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa”.

Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

W związku z tym, 19 listopada 2015 roku o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ul. Stępkowskiego 17 odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Tarczyn.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową