Informacje5 grudnia 2017, 15:30,

Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 grudnia 2017 roku o godz. 16:30 oddział dla dorosłych Biblioteki Głównej w Piasecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Biblioteczne Warsztaty Rękodzieła. Tym razem będziemy robić efektowne choinki. Zapraszamy na warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Więcej informacji na plakacie:

WARSZTATY TWORZENIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 grudnia 2017, 18:00,

Benedict Cumberbatch - Konstanciński Klub Filmowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 grudnia 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego, na którym gwiazdą spotkania, będzie brytyjski aktor Benedict Cumberbatch. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BENEDICT CUMBERBATCH - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

W pierwszy wtorek miesiąca zostanie wyświetlony film z udziałem Benedict Cumberbatch. Tematem projekcji oraz dyskusji, będzie internet i to jak potężną i niszczycielską siłą dysponuje. Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie