Informacje9 grudnia 2017, 14:00,

Warsztaty Świąteczne w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 grudnia 2017 roku o godz. 15.00 odbędą się Warsztaty Świąteczne w Konstancinie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mstowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Przedświąteczne rodzinne warsztaty, podczas których przy stole pełnym inspirujących materiałów plastycznych, przygotujemy bożonarodzeniowe dekoracje. Nie zabraknie ozdób choinkowych, barwnych stroików, a także pomysłów na opakowanie prezentów. Miło i kreatywnie spędzimy czas, a przede wszystkim wprawimy się w świąteczny nastrój.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 grudnia 2017, 16:00,

IX Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 grudnia 2017 roku od godz. 17:00 Zalesie Górne zasłucha się w dźwiękach poezji za sprawą IX Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy. Festiwal odbędzie się w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20. Wstęp wolny. Zapraszamy do Zalesia Górnego!

FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM

Czym ten festiwal różni się od innych? Przede wszystkim swoją formułą i społecznym zaangażowaniem mieszkańców w przygotowania. Nie jest kierowany do zawodowych muzyków, tylko do amatorów kochających poezję i śpiew. Festiwal Sztukatorzy od lat cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Składa się z dwóch części – najpierw uczestnicy pod okiem muzyków i instruktorów śpiewu ćwiczą wybrane przez siebie utwory z nurtu poezji śpiewanej, następnie prezentują je podczas koncertu finałowego. Oceniani są przez jury i publiczność. Do występu przygotowuje się 24 wykonawców pod okiem zawodowych muzyków. W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody. Poetyckie piosenki ze świetnym tekstem i akompaniamentem oraz rozchodzący się po sali zapach domowego ciasta i herbaty tworzą niezapomnianą atmosferę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie