Informacje10 grudnia 2014, 20:57,

Warsztaty Świąteczne Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcieliby własnoręcznie przygotować niebanalne prezenty lub ozdoby choinkowe, na warsztaty świąteczne. Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2014 roku o godz. 15.00. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, sala plastyczna. Do wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze zapraszamy osoby w każdym wieku, mile widziane są rodziny z dziećmi. Zapewniamy materiały do wykonania ozdób. Wstęp wolny.

Warsztaty Świąteczne Konstancin

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7656
Informacje14 grudnia 2014, 13:00,

Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji zbliżających się i wyczekiwanych przez wszystkie dzieci Świąt Bożego Narodzenia Konstanciński Dom Kultury zaprasza najmłodszych widzów na spektakl pt.: Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?. Spektakl odbędzie się 14 grudnia o godz. 13:00 w sali widowiskowej w Hugonówce. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Konstancińskim Domu Kultury, w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie,

Gdzie jest broda Świętego Mikołaja?

Utrzymana w komediowej formie świąteczna propozycja skierowana jest do najmłodszych widzów w wieku 4-10 lat. „Gdzie jest broda Świętego Mikołaja”, to nie tylko sensacyjna historia, ale również pouczająca przypowieść o przyjaźni i byciu razem, w czasie tych najważniejszych świąt w roku. Bajka utrzymana jest w lekkiej formie, na scenie króluje dowcip, piosenka i żywa muzyka. Bohaterowie wciągają młodych widzów do wspólnej zabawy. Barwna scenografia i kostiumy wprowadzają nas w świąteczny nastrój.

Historia opowiada o tym, jak pewnego ranka, Św. Mikołaj budzi się z letniego snu i zaczyna przygotowywania prezentów dla dzieci. Okazuję się jednak, że ktoś skradł Św. Mikołajowi brodę i czarodziejską czapkę. W wyniku intrygi, Św. Mikołaj trafia do aresztu. Para młodych detektywów, Lena i Piotruś, muszą odnaleźć złodziejaszka i przekonać Inspektora Herlaka Szolmsa, że prawdziwy Mikołaj jest w areszcie. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ dzieci, muszą zmierzyć się ze Skrzatem Bumem, który posiada niezwykłe umiejętności i skutecznie komplikuje im śledztwo. Skrzat ma też nieodpartą ochotę zostać Nowym Mikołajem, który zamiast rozdawać prezenty, będzie je dzieciom zabierać! Czy młodzi detektywi sobie poradzą?

Obsada: Joanna Jabłczyńska - Dobra Wróżka, Wojtek Brzeziński – Skrzat Bum, Wojciech Słupiński – Mikołaj, Michał Tomala – Herlak Szolms, Detektywi: Lena – Halinka Łukaszewicz, Piotruś – Hubert Janczak, Teksty piosenek: Katarzyna Małyszko, Muzyka: Joachim Łuczak i Artur Guza, Reżyseria: Radek Dunaszewski, Scenografia: Ewa Panasiuk, Agata Gregorczyk-Janik, Autor: Elfosław Dobroduszny

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10778

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie