Informacje19 stycznia 2019, 14:00,

Warsztaty rodzinne w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 stycznia 2019 roku o godz. 15.00 odbędą się warsztaty rodzinne podczas których będzie można wspólnie uszyć z materiałów i filcu piękne, kolorowe tulipany. Wiosenne kwiaty z pewnością poprawią wszystkim humor, podczas zimy. Tulipany uszyte wraz z dzieckiem mogą być też świetnym prezentem na Dzień Babci. Zajęcia poprowadzi Anna Cuch. Udział - 5 zł. za osobę. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty rodzinne w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 stycznia 2019, 11:00,

Tożsamość Piaseczna - Rodzina Bursche w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 stycznia 2019 roku o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z cyklu: Tożsamość Piaseczna. Ludzie, Miejsca, Wydarzenia. Podczas najbliższego spotkania, będzie zaprezentowana: Rodzina Bursche w Piasecznie. Spotkanie z prof. Aleksandrem Bursche oraz Agnieszką Cubałą. Historia znanej ewangelickiej rodziny Bursche i jej związków z Piasecznem oraz opowieść o łyżwiarce Annie Bursche – jednej z bohaterek książki Agnieszki Cubały „Igrzyska życia i śmierci. Sportowcy w Powstaniu Warszawskim”. Podczas spotkania możliwość zakupu książek autorstwa Agnieszki Cubały. Koordynator - Monika Gielecińska, e-mail: monika.gielecinska@kulturalni.pl, tel. 509 687 267. Wstęp wolny. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, sala 39. Serdecznie zapraszamy.

Tożsamość Piaseczna - Rodzina Bursche w Piasecznie

TOŻSAMOŚĆ PIASECZNA. LUDZIE, MIEJSCA, WYDARZENIA... - to cykl spotkań dotyczący dziedzictwa kulturowego Piaseczna. Każde miasto ma swoją tożsamość. Składają się na nią środowisko i jego natura, społeczność, historia, kultura. Podczas cyklu spotkań „Tożsamość Piaseczna” chcemy przybliżać wszystko to, co składa się na wyjątkowy charakter Piaseczna i jego okolicy. To spotkania o materialnym i niematerialnym dziedzictwie Piaseczna – o ludziach, miejscach, wydarzeniach, zabytkach, historii, tradycji...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie