Informacje2 kwietnia 2019, 16:00,

Warsztaty malarskie w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 i 9 kwietnia 2019 roku w godz. 18.00-20.00 odbędą się trzecie z cyklu "wstążkowych" warsztaty malarskie dla młodzieży i dorosłych pt. "Wielkanoc w malarstwie wstążkowym - sceny rodzajowe", które poprowadzi autorka stylu oraz dyrektor GOK - Jolanta Walentyna Sobolewska (warsztaty obejmują oba te dni, będąc spójną całością). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w galerii, prosimy o zapisanie się wcześniej. Zapisy w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej lub pod nr tel. 22 757 92 09 i kom. 504 192 208. Koszt: 20 zł./os. za całość. Miejsce: GWA OKNO w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty malarskie w Starej Iwicznej

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 kwietnia 2019, 14:00,

Sklep z zabawkami Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 w ramach bajkowej niedzieli w Konstancinie, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Sklep z zabawkami. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 15 zł - dzieci i 20 zł - dorośli do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl Serdecznie zapraszamy.

Sklep z zabawkami Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kto nie zna Pinokia? Tym razem ukochana przez dzieci postać drewnianego chłopca mieszka w niezwykłym Sklepie z zabawkami. Marionetkowy Pinokio ma trudne zadanie: udowodnić widzom, że jego historia jest prawdziwa i że bajek potrzebują zarówno dzieci, jak i dorośli. Kto mu pomoże? Czy zabawkom uda się ocalić magiczny świat? Przekonamy się podczas spektaklu według ponadczasowej powieści C. Collodiego „Pinokio”. Przedstawienie skierowane do widzów powyżej 3 lat. Scenariusz, reżyseria, wykonanie lalek i opracowanie muzyczne: Ania Polarusz. Występują: Ania Polarusz, Weronika Lewoń-Juszczyk, Grzegorz Grzywacz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie