Informacje2 grudnia 2017, 12:00,

WARSZTATY KULINARNE URZECZA W KONSTANCINIE JEZIORNIE

2 grudnia 2017 roku o godz. 13.00 w Klubie Seniora w Konstancinie Jeziornie odbędą się warsztaty kulinarne Urzecza. Podczas  tych warsztatów będzie można przygotować specjały Urzecza. Wpisane na listę Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza sytochę i barszcz chrzanowo-buraczany, a także grzankę. Ponadto odbędzie się degustacja pierogów łurzyckich.

WARSZTATY KULINARNE URZECZA W KONSTANCINIE JEZIORNIE

Zapraszamy do Klubu Seniora przy ul. Jaworskiego 24 w Konstancinie Jeziornie. Wstęp wolny.

Informacje29 listopada 2017, 12:27,

Nowe parkingi w centrum Piaseczna

Gmina Piaseczno przygotowała dwa nowe darmowe parkingi przy ul. Nadarzyńskiej i ul. Kilińskiego na łącznie 200 samochodów. Budowa parkingów została zakończona pod koniec listopada. Tak więc tuż przed uruchomieniem strefy płatnego parkowania dostępnych będzie więcej dodatkowych bezpłatnych miejsc niż łącznie wszystkie miejsca objęte strefą, których jest 195. To dobra wiadomość zarówno dla osób pracujących w centrum Piaseczna, które będą mogły bezpłatnie zaparkować tam swój samochód, jak i dla tych, którzy potrzebują zrobić zakupy czy załatwić inną pilną sprawę w centrum miasta. Dla nich bowiem uruchamiana strefa przewiduje darmowe pierwsze 45 minut, a jest szansa na to, że dzięki „wymuszonej” rotacji łatwiej będzie znaleźć takie miejsce w pobliżu danego punktu usługowego. Przypominamy, że płatne parkowanie w wyznaczonej strefie będzie obowiązywać od 4 grudnia 2017 r.

NOWE PARKINGI W CENTRUM PIASECZNA